خبرخوش یارانه ای / جاماندگان دریافت یارانه بخوانند!

مجلس شورای اسلامی اعلام کرد : کسانی که یارانه را دریافت نمی کنند می‌توانند درخواست دریافت یارانه کرده و با برقراری آزمون وسع، در صورت مشمول بودن شرایط دریافت یارانه، مجددا یارانه دریافت کنند.

خبرخوش یارانه ای / جاماندگان دریافت یارانه بخوانند!

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند: افرادی که یارانه دریافت نمی‌کنند، می‌توانند درخواست دریافت یارانه کرده و با برقراری آزمون وسع، در صورت مشمول بودن شرایط دریافت یارانه، مجددا یارانه دریافت کنند.

نمایندگان در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی با الحاق یک ماده به طرح تامین کالاهای اساسی با ۲۰۲ رأی موافق، ۱۵ رأی مخالف و ۶ رأی ممتنع از مجموع ۲۴۴ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند .

براساس این پیشنهاد، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف به بررسی اعتراض افرادی که یارانه آنها قطع شده و همچنین برگزاری آزمون وسع برای پرداخت یارانه به آنها شد.

 

بیشتر بخوانید : 

این ویتامین را مصرف کنید تا چاق نشوید!

خانه لاکچری و گرانقیمت بهاره رهنما لو رفت + تصاویر

دنیا جهانبخت | تصاویر لو رفته از دنیا جهانبخت قبل از جراحی زیبایی + عکس

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر در مجلس به عنوان پیشنهاددهنده گفت: متاسفانه برخی از افراد مددجوی کمیته امداد هستند، اما به آنها یارانه پرداخت نمی شود و در حالی که حامل های انرژی چندین مرتبه افزایش یافته، اما یارانه ها افزایش نیافته است. در حالی که در زمان پرداخت یارانه، ارزش آن حدود ۱۰ تا ۱۲ دلار بود اما در حال حاضر ارزش آن به ۲ دلار هم نمی رسد.

وی ادامه داد: براساس قانون هدفمندی یارانه ها، یک دوم حاصل از افزایش حامل های انرژی باید به مردم پرداخت شود، اما پرداخت نشده و به طور مداوم با افزایش قیمت خدمات و کالاها مواجهیم و هر دستگاهی قیمت ها را در حوزه خود افزایش می‌دهد.

 

منبع : ایسنا

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها