خبر بد | دارندگان سهام عدالت بخوانند!

باید توجه داشت در این محاسبه، قیمت سهام شرکت‌هایی که افزایش سرمایه داشته اند بعد از افزایش سرمایه در نظر گرفته شده، اما تعداد سهام همان تعداد قبلی لحاظ شده است.

خبر بد | دارندگان سهام عدالت بخوانند!

ارزش سهام عدالت با توجه به شرکت های سرمایه گذاری استانی متفاوت است.  ارزش سهام عدالت  در چند ماه گذشته رشد بسیار خوبی داشت.  ارزش سهام عدالت با آزادسازی در بورس ارزشمند شد . ارزش سهام عدالت  امروزه با نزولی شدن شاخص بورس افت بسیار زیادی کرده است.  ارزش سهام حدود 10 میلیون کاهش یافته است.

 

بیشتر بخوانید :

با این 5 دمنوش فوق العاده ریه تان را سم زدایی کنید

نسیم ادبی بازیگر سریال شهرزاد مدل شد + تصاویر

تتلو محمدرضا گلزار را با خاک یکسان کرد + فیلم جنجالی

سایپا زمان قرعه کشی فروش فوری را اعلام کرد + جزئیات پیش فروش

 

چرا سهام عدالت کاهش یافت؟

درحالی ارزش واقعی سهام عدالت به کمتر از ۱۰ میلیون تومان رسیده است که در این محاسبه، قیمت سهام شرکت‌هایی که افزایش سرمایه داشته اند بعد از افزایش سرمایه در نظر گرفته شده، اما تعداد سهام همان تعداد قبلی لحاظ شده است.

پس از آزادسازی سهام عدالت، مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه www.sahamedalat.ir ارزش واقعی سهام و جزئیات دارایی خود را مشاهده کنند. طی این مدت ارزش واقعی سهام عدالت با توجه به وضعیت شاخص بورس افزایش یا کاهش داشته است. برای مثال ارزش این سهام در تاریخ ۳۱ شهریورماه، کمی بیشتر از ۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، در تاریخ چهارم شهریورماه کمی بیشتر از ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در تاریخ ۱۳ مردادماه، کمی بیشتر از ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بوده است.

بر این اساس و طبق آخرین به روز رسانی گزارش دارایی که مربوط به ششم آبان ماه است، ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه ۴۹۲ هزار تومان کمی بیش از ۹ میلیون و ۶۰۰ تومان است. همچنین ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۰۰ هزار تومانی، کمی بیشتر از ۱۴ میلیون تومان است.

البته باید توجه داشت در این محاسبه، قیمت سهام شرکت‌هایی که افزایش سرمایه داشته اند بعد از افزایش سرمایه در نظر گرفته شده، اما تعداد سهام همان تعداد قبلی لحاظ شده است.

 

منبع: فردانیوز

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها