جزئیات ثبت نام سایپا + لینک اسامی برندگان

اسامی منتخبان جدیدترین قرعه کشی سایپا اعلام و از طریق لینک زیر قابل مشاهده است.

اسامی منتخبان جدیدترین قرعه کشی سایپا اعلام و از طریق لینک زیر قابل مشاهده است. جدیدترین قرعه کشی 8محصول شرکت خودروسازی سایپا شامل سایپا 151، دو مدل تیبا، ساینا، ۳ مدل وانت نیسان و پادرا پلاس برگزار شد.

 

لینک نتایج قرعه‌کشی ثبت نام خودرو سایپا

 

اسامی منتخبین قرعه کشی سایپا در سایت رسمی این گروه خودرو سازی منتشر شد و از طریق  این لینک  قابل مشاهده است. البته  گروه سایپا  برای منتخبین پیامک نیز ارسال می‌کند اما بهتر است ثبت نام کنندگان برای اطمینان بیشتر به سایت سایپا مراجعه کنند.

 

در طرح فروش سایپا ۷۲۴ هزار و ۶۸۴ نفر شرکت کردند که ۷۱۷ هزار و ۹۹۷ نفر واجد شرایط شناخته شدند.  گفتنی است ظرفیت محصولات عرضه شده گروه  خودروسازی سایپا  در این طرح فروش ۷ هزار خودرو بود  و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود و توزیع خودروها بر اساس قرعه کشی باشد ۷هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

 

بیشتر بخوانید : 

عکس لو رفته از مهمانی خصوصی بهاره رهنما و خانواده همسرش + عکس

 

موتورسواری بهاره رهنما و همسرش غوغا به پا کرد + عکس

 

شرایط واریز بیمه بیکاری به افراد دارای قرارداد معین اعلام شد + جزئیات

 

در این طرح ۵۰۰ دستگاه خودرو  تیبا صندوق دار  عرضه می‌شود. علاوه بر این هزار دستگاه تیبا2، ۵۰۰دستگاه ساینا، هزار دستگاه سایپا 151، ۳۰۰ دستگاه نیسان تک سوز، ۱۸۰۰دستگاه نیسان تک سوز آپشنال، ۱۸۰۰ دستگاه نیسان دوگانه سوز و ۱۰۰ دستگاه پادرا پلاس نیز عرضه می شود

 

منبع : اقتصاد آنلاین

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها