مدیرعامل شرکت شهروند عنوان کرد؛

نگاه دولت گرایی و تصدی گرایی در شرایط کسب و کار معنا و مفهومی ندارد

مدیرعامل شرکت شهروند، در جلسه معارفه مدیریت فروشگاه آل‌احمد روند پیشرفت و بهبود عملکرد بنگاه های اقتصادی را حاکی از توجه به شاخصه‌های کار تیمی دانست.

نگاه دولت گرایی و تصدی گرایی در شرایط کسب و کار معنا و مفهومی ندارد

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، علی‌محمد وحید کریمی مدیرعامل شرکت شهروند، در این جلسه ضمن قدردانی از خدمات و تلاش صادقانه مدیرت سابق این فروشگاه افزود، موفقیت و یا عدم موفقیت بنگاه های اقتصادی را می‌توان در بی‌توجهی به اهمیت کار تیمی دانست و نمی توان گفت ضعف عملکرد یک سازمان تنها متوجه یک شخص یا یک واحد است.

کریمی با اشاره به اینکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند با توجه به هویت، شهرت و قدمتی که دارد می بایست انجماد زدایی در ساختار خود را به عنوان یک محور فکری به جریان بیاندازد خاطر نشان کرد: در حوزه کسب و کار نیاز به هوشمند سازی و بهره برداری مناسب از ظرفیت ها داریم و به واسطه پتانسیل خوبی که دارا هستیم باید علاوه بر حفظ جایگاه فعلی بتوانیم در میدان رقابت از سایر بنگاه ها پیشی بگیریم.

کریمی لازمه موفقیت را عزم خواستن و فعل توانستن دانست و افزود: امروزه شرکای ما همان تامین کنندگان هستند و توجه به جلب رضایت آنان نقش بسزایی در تعالی و رشد مجموعه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت شهروند در ادامه یادآور شد: شهروند به عنوان یک بنگاه اقتصادی باید بتواند از تمام ظرفیت های خود برای خلق درآمد با توجیه اقتصادی بهره ببرد که این کار مشارکت جمعی و فعالیت یکپارچه و پرتلاش تمام مجموعه را می‌طلبد و قطعا باید از پرسنل در چارچوب آئین نامه های انگیزشی قدردانی شود.

وی افزود: شهروند نیاز به فعالیت مضاعف، دقت و شفافیت در عملکرد دارد به نحوی که در قالب ساختاری روشن و مشخص کارایی و بهره وری متناسب بتواند به اهداف و چشم انداز خود دست پیدا کند.

کریمی نگاه دولت گرایی و تصدی گرایی در شرایط کسب و کار را بی معنا دانست و گفت: باید بتوانیم ضمن خلق فرصت فعالیت اقتصادی مفید داشته باشیم.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها