امکام جدید برای دارندگان سهام عدالت

رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص زمان فراهم شدن امکان ویرایش اطلاعات سهام عدالت توضیحاتی داد.

امکام جدید برای دارندگان سهام عدالت

به گزارش مستقل آنلاین علیرضا صالح رئیس سازمان خصوصی سازی ، در پاسخ به این سوال که اگر حجم خرید متقاضیان سهام (پالایش یکم) بیش از برنامه ریزی ها باشد چه برنامه ریزی خواهید داشت؟ گفت: ما فکر می‌کنیم که سقف رقمی که برای خرید واحدهای پالایش یکم در نظر  گرفته ایم با  میزان تقاضایی که خواهیم داشت برابر باشد ولی اگر تقاضا خرید سهامداران بیش از میزان کل ارزش صندوق باشد، آن را به نسبت بین متقاضیان تقسیم می کنیم.

او افزود:اگر حداکثر تقاضا را ۱۰۰ در نظر بگیریم اما تقاضا ۱۵۰ باشد ما مجبور هستیم که تقسیم به نسبت کنیم تا در حق کسی اجحاف صورت نگیرد.

رئیس سازمان خصوصی سازی تاکید کرد: نام این صندوق ها را نمی توان "دارا دوم" گذاشت به علت آن که دارا مربوط به بخش بانک و بیمه است و نام این صندوق  در  "پالایش یکم" با نماد پالایش است.

 

رئیس سازمان خصوصی سازی در پاسخ به این سوال که چه زمانی قرار است امکان ویرایش اطلاعات در سامانه سهام عدالت فراهم شود، تصریح کرد: ما تمام خدمات مربوط به سهام عدالت را به سازمان بورس واگذار کردیم. از شرکت سپرده گذاری مرکزی درخواست کردیم تا روند ویرایش اطلاعات را بر عهده بگیرد،ما به آن ها کمک خواهیم کرد تا هر چه سریع تر امکان ویرایش شماره های تماس و شماره شبا امکان پذیر شود.

 

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها