پیش‌بینی بورس سه شنبه 4 شهریور

در حالی که طی دو هفته اخیر بازار سهام بیش از ۲۰ درصد افت ارزش داشت و خروج سرمایه از این بازار شدت گرفته است اما روند بازار سرمایه در روزهای آتی چگونه پیش می‌رود؟

پیش‌بینی بورس سه شنبه 4 شهریور

به گزارش مستقل آنلاین محمدمهدی عشریه، کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه بعضی سهم‌ها بیش از 50 درصد ریزش داشتند گفت: حقوقی‌ها برای حمایت به سمت سهم‌های بنیادین مانند پتروشیمی و فولادی‌ها می‌روند تا بتوانند از طریق جمع کردن صف فروش این سهم‌ها شاخص را ثابت نگه دارند.

وی افزود: من فکر می‌کنم ما در حال پوست‌اندازی در بازار سرمایه هستیم یا به نوعی جابه‌جایی لیدر بازار سرمایه که به نظر می‌رسد سهم‌های خودرویی بودند و به نظر من بعد از این جابه‌جایی بازار به سمت تعادل پیش می‌رود.

وی در رابطه با دارا دوم افزود: قیمت‌ دارا دوم الان جذاب شده است و به نظرم ریزش‌های اولیه بازار سهام به خاطر جذاب کردن دارا دوم و جلب کردن تقاضا به سمت این سهام بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هیچ مشکلی در بازار سهام نمی‌بینم و احتمالا تا آخر هفته بازار به حالت تعادلی باز می‌گردد، بسیاری از سهم‌ها دارای بنیاد بسیار عالی و مستعد رشدهای بسیار خوب هستند ولی در مقابل بعضی از سهم‌ها رشد حبابی داشتند و باید اصلاح می‌شدند.

منبع :تجارت نیوز

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها