پیش بینی بورس چهارشنبه ۱۵ مرداد

یک کارشناس بازار سرمایه گفت:با توجه به تثبیت کوتاه مدت نرخ ارز در محدوده ۲۳ هزار تومان به نظر می‌رسد در ادامه روند روزهای گذشته بازار با فشار عرضه در سهام دلاری همراه باشد و به تبع آن نقدینگی در بازار فردا به سمت تک‌سهم‌ها هدایت خواهد شد.

پیش بینی بورس چهارشنبه ۱۵ مرداد

به گزارش مستقل آنلاین، درحالی که بازار امروز در ابتدای معاملات با ریزش ۶ هزار واحدی همراه شد اما در ادامه با بهبود روند، بازار با رشد ۱۶۰۰ واحدی پایان یافت.

 

خبرداغ :اولین عرضه بورس املاک

 

این درحالی است که برای معاملات امروز یکی از کارشناسان پیش‌بینی کرده بود؛ در صورت بهبود اوضاع هسته، این احتمال وجود دارد که جو بازار امروز مثبت باشد و اقبال بازار به سهم‌های بزرگتر بیشتر از سهم‌های کوچک‌تر بوده و سهم‌های شاخص‌ساز می‌توانند معاملات بهتری را تجربه کنند. در نهایت هم بازار امروز به مدد معاملات مثبت شستا، فارس و تاپیکو توانست به روند صعودی بازگردد.

درخصوص پیش‌بینی معاملات بازار فردا چهارشنبه نیز، محمدباقر خادمی، تحلیلگر حوزه بورس گفت: با توجه به تثبیت کوتاه مدت نرخ ارز در محدوده ۲۳ هزار تومان به نظر می‌رسد در ادامه روند روزهای گذشته، بازار با فشار عرضه در سهام دلاری همراه باشد و به تبع آن نقدینگی در بازار فردا به سمت تک‌سهم‌ها هدایت خواهد شد.

منبع :تجارت‌نیوز

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها