مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خبر داد؛

آغاز توزیع بسته‌های حمایتی برای اقشار کم‌درآمد در جزیره کیش

با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به‌منظور حمایت از اقشار کم‌درآمد در جزیره کیش، توزیع بسته‌های حمایتی از شهرک رز آغاز شد.

آغاز توزیع بسته‌های حمایتی برای اقشار کم‌درآمد در جزیره کیش
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش، با حضور غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن‌زاده امام جمعه کیش، ناصر آخوندی معاون توسعه مدیریت، سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی، سید محمدرضا مداح مشاور و مدیرکل حوزه مدیریت و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش، نیروهای نظامی و انتظامی، جامعه بازاریان، سه شنبه ۲۶ فروردین، فرایند توزیع بسته‌های حمایتی در قالب «20تن برنج» و «20 تن گوشت» میان ۲۷۰ خانوار، از شهرک رز آغاز شد.

غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا، با تعطیلی پروژه‌ها و مراکز تجاری، تفریحی و همچنین اماکن عمومی در سطح جزیره کیش مواجه شدیم، اقشار کم‌درآمد را تحت تاثیر قرار داده بود، گفت: با شناسایی 1300 خانوار کم‌درآمد در سطح جزیره، توزیع بسته‌های حمایتی از شهرک رز آغاز شد و این اقدام خداپسندانه در جزیره کیش همچنان ادامه خواهد داشت.

مظفری افزود: با تشکیل ستاد اقتصادی مقابله با کرونا، بخشی از مشکلات ناشی از شیوع این بیماری برای فعالین اقتصادی، توسط کارگروه‌های چهارگانه در این ستاد مطرح و پس از بررسی، تسهیلات کم‌بهره برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها