حمایت ایمپاسکو از پژوهش‌های کاربردی

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: ایمپاسکو از پژوهش‌ های کاربردی حمایت می‌ کند.

حمایت ایمپاسکو از پژوهش‌های کاربردی
به گزارش سرویس اقتصادی مستقل آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، وجیه‌ الله جعفری؛ مدیرعامل شرکت با بیان این مطلب گفت: از دوسال گذشته ایمپاسکو موضوع استارتاپ‌ها را دنبال کرده، کافه معدن نمونه بارز این پیگیری است.

وی در ادامه افزود: افرادی که می‌توانند بین صنعت و دانشگاه ارتباط برقرار کنند با ارایه ایده‌های خود شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران را که نیازمند ایده‌های نو و ارزش آفرین است در این راستا یاری خواهند کرد تا یک همگرایی در بخش معدن و صنایع معدنی برقرار شود.

جعفری ادامه داد: باید دانشجو و دانشگاه جهت نظارت بر انجام کار، اگر لازم بود دانش خود را به روز کنند و به صنعت لینک شوند. این ارتباط در قالب حقوقی و مالی، اگر به صورت مستمر تعریف شود می‌تواند زنجیره را بیشتر به هم وصل کند تا زمینه لام جهت پژوهش بین دانشگاه و شرکت‌هایی که به آن نیاز دارند را فراهم کنند.

وی ادامه داد: یکی از پروژه هایی که امیدواریم تا پایان سال به بهره‌برداری برسد، نفلین سینیت کلیبر می باشد که سال گذشته کلنگ این طرح با هدف تولید ۴۵ هزار تن نفلین سینیت در فاز اول زده شد.
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به پهنه‌های اکتشافی واگذار شده به ایمپاسکو اشاره کرد و افزود: عملیات اکتشافی بر روی پهنه‌های قبلی تحت اختیار شرکت تمام و امسال یک سری پهنه‌های جدید نزدیک به ۷۰ هزار کیلومتر به ایمپاسکو واگذار شد و ما در بازه زمانی مشخص شده کار را به اتمام خواهیم رساند و آنومالی‌های اکتشاف شده را معرفی خواهیم کرد. 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها