بازدید معاون وزیر صمت از منطقه ویژه اقتصادی جهرم

محمدباقر عالی معاون وزیر صمت از پروژه های عمرانی و زیر ساختی منطقه ویژه اقتصادی جهرم در استان فارس بازدید کرد.

بازدید معاون وزیر صمت از منطقه ویژه اقتصادی جهرم

منطقه ویژه اقتصادی جهرم نویدبخش ایجاد اشتغال پایدار

به گزارش سرویس اقتصادی مستقل آنلاین معاون وزیر صمت در بازدید از پروژه های عمرانی و زیر ساختی منطقه ویژه اقتصادی جهرم گفت: منطقه ویژه اقتصادی جهرم باید با تمرکز بر مزیت های منطقه‌ای، آمایش تخصصی و موقعیت و ژئو اکونومیک آن و همچنین شهرهای همجوارش بستر ساز رونق تولید در این جغرافیای مهم کشور باشد آن هم با تامین زیرساخت های احداث واحدهای صنعتی و تجاری و شتاب بخشی به راه‌اندازی فعالیت‌های مولد بخش خصوصی.

محمدباقر عالی همچنین در دیدار با نماینده مردم جهرم و رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار فارس و مدیران و فعالان این منطقه ویژه اقتصادی اضافه کرد: رویکرد سازمان گسترش به عنوان یک سازمان توسعه‌ای در طرح های زیربنایی توسعه صنعتی متعلق به ایدرو کاملاً محسوس و از این منظر منطقه ویژه اقتصادی جهرم امیدبخش آینده توسعه یافتگی در منطقه و ایجاد اشتغال پایدار است.

تکمیل بخش‌ های زیرساختی منطقه ویژه اقتصادی جهرم

به گزارش مستقل آنلاین عالی اشاره کرد: تاکنون از محل‌های متفاوت بیش از هزار میلیارد ریال برای تامین زیرساخت های این منطقه ویژه اقتصادی که دارای موقعیت منحصربه‌فرد است اختصاص یافته. نگاه ایدرو به عنوان یک سازمان متولی منطقه ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای مستقر کردن واحدهای دانش بنیان و همچنین صنایع دارای فناوری نو با اولویت تکیه بر مزیت های منطقه ای و درون زایی اقتصاد مقاومتی است.

وی همچنین گفت: یک نمونه خوب کار گروهی برای توسعه کشور، همکاری بین بخشی هم‌افزایانه سایر دستگاهها برای تسریع در تکمیل بخش‌ های زیرساختی منطقه ویژه اقتصادی جهرم است و امیدواربم که این روحیه استمرار و گسترش یابد.

عالی در این دیدار و با همراهی عبدالهی و بازارگان معاونان و جمعی از مدیران ایدرو و منطقه ویژه اقتصادی و همچنین مقامات استانی از بخش های گوناگون پروژه های عمرانی از جمله خط انتقال آب ۷ کیلومتری، خطوط انتقال نیروی ۳۵ کیلومتری برق و تاسیسات سرچاهی، پروژه احداث مخزن ۵ هزار متر مکعبی آب، گمرک، سردخانه در دست احداث و سایر بخش های منطقه ویژه اقتصادی جهرم بازدید و روند پیشرفت پروژه‌ها و مشکلات را از نزدیک بررسی کرد.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها