قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی + امروز ۱۴ تیرماه

قیمت خودرو امروز پنج‌شنبه 14 تیر 1403، در اغلب محصولات کار خود را با افت و خیز شدید آغاز کرده و این تغییر در بین محصولات داخلی بیشتر از مونتاژی‌هاست.

قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی + امروز ۱۴ تیرماه

قیمت خودرو امروز پنج‌شنبه 14 تیر 1403 با نوسان بیشتری نسبت به روز گذشته کار خود را ادامه داد، طوری که اکثر محصولات تغییر قیمت پیدا کردند. همچنین نرخ دلار به عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو با رشد صعودی نمودار بازار خودرو را تغییر داد.

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی صبح امروز کار خود را با نوسانی شدید آغاز کردند.

سورن پلاس (ESP) در شمار محصولات ایران خودرو، کاهش هشت میلیون و 500 هزار تومانی را تجربه کرد و به قیمت 761 میلیون و 500 هزار تومان گزارش شد.

دنا پلاس (6 سرعته) از دیگر محصولات این شرکت، با رشد چهار میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت 850 میلیون تومان رسید.

پژو 207 اتوماتیک پانوراما از دسته محصولات پرطرفدار این شرکت،  با کاهش 17 میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و 15 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

تارا اتوماتیک V2 از محصولات داخلی ایران خودرو، با ریزش 12 میلیون تومانی در صبح امروز 948 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

شاهین اتوماتیک G از محصولات شرکت سایپا، با افت هفت میلیون تومانی به قیمت 830 میلیون تومان رسید.

کوییک R تیپ S از دیگر محصولات این شرکت، با کاهش شش میلیون و 500 هزار تومانی به بهای 428 میلیون و 500 هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت خودرو‌های مونتاژی

بازار خودرو‌های مونتاژی صبح امروز دستخوش تغییر شده است.

آریزو 5 اسپورت در دسته محصولات مدیران خودرو، با صعود 30 میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و 425 میلیون تومان معامله می‌شود.

تیگو7 پرو پرمیوم از دیگر محصولات این شرکت، با ریزش 15 میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت دو میلیارد و 85 میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند.

کی‌ام‌سی J7 با افت شدید 30 میلیون تومانی نسبت به روز گذشته با قیمت یک میلیارد و 740 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

رسپکت 2 درشمار محصولات بهمن موتور کاهش 22 میلیون تومانی را تجربه کرد و به قیمت یک میلیارد و 468 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

فیدلیتی پرستیژ (7 نفره) از دیگر محصولات لوکس این شرکت، با افت 25 میلیون تومانی به قیمت دو میلیارد و 500 میلیون تومان در بازار قابل معامله است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها