با حمایت فولاد هرمزگان صورت گرفت؛

برگزاری ششمین همایش «فولادی شو»

ششمین همایش سرمایه‌گذاری در صنعت فولاد کشور «فولادی شو»، با حضور گسترده شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌های استان هرمزگان، پارک علم و فناوری هرمزگان و شرکت فولاد هرمزگان شرکت پشتیبانی و فناوری فولاد مبارکه در سالن طوبی شهر بندرعباس برگزار شد.

برگزاری ششمین همایش «فولادی شو»

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، در روز نخست همایش فولادی شو، عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان، یحیی پالیزدار مدیرعامل شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه و علیرضا نصیری رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان سخنرانی کردند.

همچنین در این همایش دو تفاهمنامه همکاری به امضای مدیران شرکت فولاد هرمزگان و شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه و پارک علم و فناوری هرمزگان در جهت توسعه همکاری‌ها و شناسایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استفاده از فرصت‌های موجود در استان هرمزگان برای توسعه صنعت فولاد به امضا رسید.

برگزاری پنل تخصصی سرمایه‌گذاری در شرکت‌های کوچک و دانش‌بنیان از سوی مدیران شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه و تبیین سیاست‌های این شرکت از دیگر برنامه‌های روز نخست بود.

گفتنی است که در راستای توسعه اکوسیستم نوآوری و فناوری در جنوب کشور، رویداد فولادی شو با حمایت شرکت توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه و همواری فولاد هرمزگان و پارک علم و فناوری استان هرمزگان در شهر بندرعباس برگزار می‌شود. رویداد فولادی شو چندین دوره در حال برگزاری در سراسر کشور بوده که رویداد هرمزگان با استقبال خوب شرکت‌های دانش‌بنیان مواجهه شده است. در این رویداد تعداد 50 شرکت دانش‌بنیان تقاضای ارائه طرح و تقاضای جذب سرمایه داشته‌اند و تعداد 120 شرکت دانش‌بنیان نیز تقاضای برنامه رو در رو برای ارائه محصولات دانش‌بنیان خود با مدیران و واحد‌های مختلف شرکت فولاد هرمزگان و گروه مبارکه داشتند.

با توجه به‌ تجربیات قبلی، سعی شده است این رویداد متفاوت از رویدادهای قبل برگزار شود و طرح‌ها کاملا توسط متخصصین کارشناسی شده و از همکاران متناظر با طرح‌ها در فولاد هرمزگان دعوت به عمل آمده است که جلساتی با شرکت‌های دانش‌بنیان داشته باشند. همچنین تلاش شده است شرکتی و یا طرحی بدون بررسی و حمایت و مشاوره کنار گذاشته نشود و در زنجیره حمایتی شرکت توسعه نوآوری و فناوری فولاد مبارکه و شرکت‌های گروه فولاد مبارکه مخصوصا فولاد هرمزگان، به صورت هدفمند مسیر رشد برای این شرکت ها فراهم شود.

این همایش امروز و فردا در فرهنگسرای طوبی و پارک علم و فناوری استان هرمزگان برگزار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها