دومین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی بانک تجارت برگزار شد

دومین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی بانک تجارت برگزار شددومین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی بانک تجارت با معرفی برندگان 10 جایزه یک میلیارد ریالی و ده‌ها جایزه 250 میلیون ریالی برگزار شد.

دومین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی بانک تجارت برگزار شد

به گزارش شهر بورس و به نقل از مدیریت روابط‌عمومی و ارتقاء سرمایه اجتماعی بانک تجارت، دومین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی بانک تجارت عصر دوشنبه بیست‌ودوم آبان‌ماه در محل کارخانه نوآوری با حضور نمایندگان حراست، بازرسی و اداره امنیت و اطلاعات این بانک برگزار شد و از میان هفت میلیون و 822 هزار و 457 شرکت کننده واجد شرایط با بیش از 13 میلیارد کوپن شانس، برنده‌های خوش شانس دوره دوم شناخته شدند.

مشتریان می‌توانند برای اطلاع از اسامی برندگان، آخرین اخبار و زمان قرعه‌کشی های جشنواره به آدرس: https://ctejarat.com/magiccard مراجعه کنند.

دوره‌های بعدی قرعه‌کشی این جشنواره هم هر دوهفته یکبار تا چهاردهم اسفندماه سال جاری به تفکیک استانی برگزار می‌شود.

شرط حضور در قرعه‌کشی، استفاده از کارت بانک تجارت در خرید‌های روزانه، پرداخت قبوض، خرید شارژ اینترنت و… است و به ازای هر 100 هزار تومان مانده حساب‌ مشتری در هر روز 1 امتیاز به وی تعلق می‌گیرد؛ به عبارت دیگر هر اندازه میزان پس‌انداز مشتری در حساب‌ بیشتر باشد، شانس بیشتری در قرعه‌کشی خواهد داشت.

امتیازات کسب شده مشتریان در هر دوره نیز از طریق صفحه مخصوص جشنواره کارت جادویی در باشگاه مشتریان بانک تجارت به نشانی https://club.tejaratbank.ir قابل مشاهده است.

برای آن دسته از افرادی که مشتری بانک نیستند هم راه‌حل ساده‌ای در نظر گرفته شده است. این افراد می‌توانند با نصب اپلیکیشن باجت تجارت از بازار یا https://mybajet.ir به راحتی و بدون نیاز به حضور در شعبه، حساب خود را در بانک تجارت افتتاح کرده و کارت خود را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرند و در جشنواره کارت جادویی بانک تجارت شرکت داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها