دوباره سایپا و باز هم اختلال در سایت فروش! مشکل پرداخت برای کوییک R مدل GX!

با اعلام شرایط پیش فروش سایپا، واجدان شرایط مبلغ لازم را در حساب وکالتی خود موجود کردند و در تاریخ و روز مقرر به وب‌سایت فروش سایپا مراجعه کردند. گویا فرآیند پیش فروش برای سه محصول طبق معمول و درست پیش رفته است، اما گزارش های مردمی از تعداد زیادی از مخاطبان حاکی از آن است که امکان پرداخت برای متقاضیان کوییک R مدل GX با تریم معمولی فراهم نبوده است.

دوباره سایپا و باز هم اختلال در سایت فروش! مشکل پرداخت برای کوییک R مدل GX!

به گزارش مستقل آنلاین؛ گروه خودروسازی سایپا امروز پیش فروش چهار محصول خود را در وب‌سایت فروش خود انجام داد، اما این بار هم بسیاری از مخاطبان گزارش مشکل سیستمی را در این شرایط فروش داده اند.

اوایل ماه گذشته بود که سایپا فروش فوری دو محصول شاهین و کوییک R پلاس اتوماتیک را انجام داد، اما این فروش حواشی و انتقادهای زیادی را به همراه داشت. در شرایط فروش مذکور یک بار ساعت تغییر کرد و با حل نشدن مشکلات زیرساختی در وب‌سایت این شرکت، فرآیند فروش به روز دیگری موکول شد. این مشکل در حالی رقم خورد که افرادی که می خواستند در آن شرایط فروش شرکت کنند همگی مبلغ گفته شده را در حساب وکالتی موجود کرده بودند و همین باعث شد موجی انتقادی در برابر سایپا شکل بگیرد. اما گویا قرار نیست مشکلات فروش سایپا تمام شوند و نارنجی پوشان جاده مخصوص هر بار ایراد و مشکلی جدید را برای مردم رو می کنند.

مشکل پرداخت برای کوییک R مدل GX

با اعلام شرایط پیش فروش سایپا، واجدان شرایط مبلغ لازم را در حساب وکالتی خود موجود کردند و در تاریخ و روز مقرر به وب‌سایت فروش سایپا مراجعه کردند. گویا فرآیند پیش فروش برای سه محصول طبق معمول و درست پیش رفته است، اما گزارش های مردمی از تعداد زیادی از مخاطبان حاکی از آن است که امکان پرداخت برای متقاضیان کوییک R مدل GX با تریم معمولی فراهم نبوده است و تعداد قابل توجهی از آن ها موفق به پرداخت وجه نشده اند. این در حالی است که متقاضیان دیگر تریم ها و دیگر محصولات مشکلی از فرایند ثبت نام خود گزارش نکرده اند. به وجود آمدن این مشکل در حالی است که دقیقاً یک ماه قبل هم سایپا در فرآیند فروش خود مشکلات اساسی داشت و انگار مشکلات این شرکت در بحث فروش تمامی ندارد.

چرا مشکلات فروش سایپا حل نمی شود؟

تصور کنید در شرایط ناپایدار اقتصادی که امروز در کشور می بینیم، عده ای از واجدین شرایط برای خرید خودرو تمامی اقدامات را انجام داده اند و وجه مورد نظر را در حساب وکالتی خود موجود کرده اند و در نهایت به چنین مشکل عجیبی بر خورده اند.

روند این چنینی عرضه می تواند نارضایتی عمومی و بی اعتمادی را نسبت به خودروساز و در مقیاس بزرگ تر نسبت به صنعت خودرو ایجاد کند و چنین چیزی در شرایط فعلی جامعه ما بسیار آسیب زننده است. توجه داشته باشید آن چه در این گزارش به آن پرداختیم براساس گزارش های مردمی و بر پایه نظرات مخاطبان اسب بخار بوده است. اسب بخار در شرایط فروش قبلی سایپا، مشکلات وب‌سایت این شرکت را مستند کرده بود، اما اساس گزارش جدید ما صرفاً گزارش های مردمی بوده است. در پایان باید دید واکنش سایپا به خبر چه خواهد بود.


منبع: اسب بخار

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.