طرح فروش فوری سایپا از امروز 5 بهمن 1401 شروع می شود + جدول و شرایط

فروش فوق‌العاده شاهین و کوییک آر پلاس اتومات شرکت سایپا با یک روز تاخیر از امروز انجام خواهد شد.

طرح فروش فوری سایپا از امروز 5 بهمن 1401 شروع می شود + جدول و شرایط

به گزارش مستقل آنلاین؛ طرح فروش فوری سایپا ویژه بهمن 1401 که قرار بود روز گذشته آغاز شود به امروز 5 بهمن 1401 موکول شده است.

فروش فوق‌العاده شاهین و کوییک آر پلاس اتومات که قرار بود از ساعت 14 روز گذشته (سه‌شنبه) آغاز شود، به سبب از دسترس خارج شدن سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به امروز (چهارشنبه) موکول شد.

 درحالی که طبق اعلام قبلی شرکت سایپا بنا بود فروش فوری دو محصول شاهین و کوئیک اتومات از ساعت 14 روز سه شنبه 4 بهمن ماه تا تکمیل ظرفیت آغاز شود ثبت نام با اختلال همراه شد.

از همان ساعات نخست آغاز ثبت نام، بازکردن سایت برای متقاضیان با اختلال روبرو شد و همین موضوع عاملی شد تا مردم برای شرکت در این طرح فروش با مشکلاتی روبرو شوند.

با گذشت دو ساعت از اجرای این طرح شرکت سایپا در اطلاعیه اعلام کرد که ساعت اجرای این طرح به ساعت 18 روز سه شنبه 4 بهمن ماه موکول شده و امکان ثبت نام صرفا برای متقاضیان حائز شرایط تا تکمیل ظرفیت ممکن است.

اما باوجود گذشت ساعاتی از 18 بازهم خبری از اصلاح ایرادات سایت نشد و مردم همچنان برای شرکت در این طرح سرگردان بودند. در نهایت شرکت سایپا برای دومین بار ساعت اجرای فروش فوری محصولات خود را تغییر داد و اعلام کرد فردا این طرح فروش اجرایی خواهد شد.

البته هنوز ساعت اجرای این طرح فروش اعلام نشده و فقط سایپا اعلام کرده فردا این طرح فروش با رفع ایرادات نرم افزاری انجام خواهد شد و امکان این درج این پیام در سایت این شرکت وجود دارد که: بدلیل استقبال شما مشتریان عزیز این بخشنامه تکمیل ظرفیت گردیده است! 

شرایط طرح فروش فوری سایپا بهمن 1401؛

 

طرح+فروش+فوری+سایپا+بهمن+1401

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.