خودروهای وارداتی چانگان سه شنبه در بورس کالا + جزییات فروش جدید سایپا

60172856سایپا می خواهد تا ۱۹ هزار دستگاه چانگان CS35 پلاس و یونی تی را به بازار عرضه کند. با توجه به اطلاعات به دست آمده بالاخره سه شنبه مورخ ۴ بهمن ۱۴۰۱ مشخص می شود که کراس اوورهای وارداتی چانگان با چه قیمت پایه ای در بورس کالا قرار می گیرند.

خودروهای وارداتی چانگان سه شنبه در بورس کالا + جزییات فروش جدید سایپا

به گزارش مستقل آنلاین؛ اسب بخار نوشت: یک منبع آگاه می گوید که سه شنبه خودروهای وارداتی چانگان توسط سایپا به تابلو بورس کالا می رود و در روزهای آتی امکان خرید کراس اوورهای این نشان چینی فراهم می شود.

سایپا می خواهد تا ۱۹ هزار دستگاه چانگان CS35 پلاس و یونی تی را به بازار عرضه کند. با توجه به اطلاعات به دست آمده بالاخره سه شنبه مورخ ۴ بهمن ۱۴۰۱ مشخص می شود که کراس اوورهای وارداتی چانگان با چه قیمت پایه ای در بورس کالا قرار می گیرند.

چندی پیش سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد که چانگان CS35 پلاس یک خودروهای اقتصادی خواهد بود و با قیمتی نه چندان زیاد در بورس کالا عرضه می شود. اما برخی بررسی ها نشان می دهد که نباید توقع قیمت اقتصادی را از این خودروها داشت و احتمال آن بسیار است که کراس اوورهای وارداتی چانگان و سایپا برای رقابت با سایر کراس اوورهای چینی در بازار حاضر شوند و قیمتی شبیه به آن ها داشته باشند.

چانگان CS35 پلاس قرار است تا با پیشرانه ۱.۴ لیتری توربوشارژر TGDi به بازار ایران بیاید. این کراس اوور قدرت ۱۵۸ اسب بخار را با گشتاور ۲۶۰ نیوتن متر دارد. چانگان CS35 پلاس و یونی تی هم با پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژر TGDi به ایران می آیند و قدرتی حدود ۱۷۷ تا ۱۸۵ اسب بخار را با گشتاور ۳۰۰ نیوتن متر دارند. جعبه دنده سه کراس اوور چانگان در بازار ایران از نوع ۷ سرعته اتوماتیک دو کلاچه تَر (W-DCT) خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها