رئیس کانون بازنشستگان استان زنجان خواستار شد؛

اولویت با پرداخت حق و حقوق بازنشستگان

نجفی رئیس کانون بازنشستگان استان زنجان با اشاره به افزایش دستمزد بازنشستگان‌ افزود: لازم است تا سازمان تامین‌اجتماعی میزان دقیق بدهی دولت به این سازمان را اعلام و طبق این میزان شروع به پرداخت آن کند.

به گزارش مستقل آنلاین؛ رئیس کانون بازنشستگان استان زنجان گفت: تامین اجتماعی یک صندوق خصوصی و بین‌المللی است که از آورده کارگران جمع شده‌ است.

عیسی‌ نجفی اظهار کرد: ما به عنوان شرکای اجتماعی از دولت انتظار داریم تا بدهی‌های انباشته شده دولت به سازمان تامین‌اجتماعی هر چه سریع‌تر پرداخت شود، چون این سازمان با بزرگ‌ترین مجموعه جامعه یعنی بازنشستگان و کارگران تشکیل شده‌ است.

وی با اشاره به افزایش دستمزد بازنشستگان‌ افزود: لازم است تا سازمان تامین‌اجتماعی میزان دقیق بدهی دولت به این سازمان را اعلام و طبق این میزان شروع به پرداخت آن کند.

نجفی خاطرنشان کرد: دولت موظف است با توجه به این جمعیت کثیر از بیمه‌پردازان، تامین‌اجتماعی را همچون صندوق‌های دیگر دیده و برای آن بودجه‌ای را علاوه بر پرداخت‌ بدهی‌های خود در نظر بگیرد.

طبق گزارش ایسنا، اولین نوبت وام ضروری ۱۵ میلیون تومانی بازنشستگان کشوری مربوط به امسال واریز شد. به نقل از مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی، پرداختی حقوق شهریورماه بازنشستگان نیز بر اساس احکام جدید خواهد بود.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها