کاهش قیمت رسمی روغن خوراکی از امروز؛ 8 مرداد 1401 / تخفیف ۲۰ درصدی روغن خوراکی در بازار

تولیدکنندگان روغن خوراکی، قیمت محصولاتشان را برای مصرف‌کنندگان ۱۰ تا ۲۵ درصد کاهش می دهند، برخی کارخانجات پیش‌قدم شده و از هم‌اکنون روغن را با تخفیف ۲۰ درصدی به مردم عرضه می‌کنند.

ایرنا نوشت: با این که بر اساس تصمیم وزارت صمت، قرار است از فردا شنبه تولیدکنندگان روغن خوراکی، قیمت محصولاتشان را برای مصرف‌کنندگان ۱۰ تا ۲۵ درصد کاهش دهند، برخی کارخانجات پیش‌قدم شده و از هم‌اکنون روغن را با تخفیف ۲۰ درصدی به مردم عرضه می‌کنند.

 

تولیدکنندگان به استقبال از تصمیم دولت رفتند

در حالی که بر اساس تصمیم وزارت صمت قرار شده است از فردا شنبه تولیدکنندگان روغن قیمت محصولاتشان را ۱۰ تا ۲۵کاهش دهند، ‌گزارش خبرنگار از مغازه‌ها و فروشگاه‌ها حکایت از آغاز تخفیف تولیدکنندگان برای فروش روغن حکایت دارد. یکی از کارخانجات بزرگ قیمت انواع محصولات روغن خود را ۲۰ درصد کاهش داده است.

تخفیف ۲۰ درصدی روغن خوراکی در بازار

پیش از این مهدی برادران معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به دستور وزیر صمت برای کاهش قیمت انواع روغن نباتی گفته بود: این دستورالعمل از شنبه هشتم مرداد برای تمام کارخانجات روغن کشور لازم الاجرا است.

وی هدف از این کار را حمایت از مصرف کنندگان اعلام کرد و گفت: همه کارخانجات ملزم به کاهش قیمت هستند و با واحدهای که از این دستورالعمل پیروی نکند، برخورد خواهد شد.

معاون وزیر صمت درباره روغن‌های فعلی موجود در بازار با قیمت قدیم نیز گفت: قرار است برای این روغن‌ها نیز تخفیفات در نظر گرفته شود.

برادران عنوان کرد: این کاهش قیمت به دنبال برنامه دولت برای کاهش تعرفه واردات مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات روغن اعمال می‌شود.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها