محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون:

نیروی انسانی کیفی و متخصص عامل پیشبرد هر کسب و کار است

محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون: نیروی انسانی کیفی و متخصص را عامل پیشبرد هر کسب و کار دانست.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب گیلان، محمد شیخ حسینی در سفر به استان گیلان ضمن بازدید از شعب، مرکزی،سعدی و میرزاکوچک رشت ،لنگرود و لاهیجان با همکاران این شعب دیدار و گفتگو کرد و با اشاره به اهمیت نقش منابع انسانی در پیشبرد اهداف افزود : نیروهای تحصیلکرده، جوان، با انگیزه و در عین حال با تجربه، از ویژگی های بارز این مجموعه می باشد و در این میان مهمترین تکلیفی که اکنون بر عهده کارکنان می باشد جذب منابع است و اگر به این مهم تمرکز کنیم قطعا جهشی قابل ملاحظه در عملکرد بانکی را شاهد خواهیم بود، چون منابع محدود و مصارف نامحدود است و برای پیشبرد اهداف، جذب منابع را باید بعنوان یک تکلیف تلقی کنیم و بصورت مستمر جذب منابع نماییم .

سرپرست بانک توسعه تعاون خاطرنشان کرد: عملکرد ستودنی بانک در اجرای شایسته طرح های ملی باعث جلب اعتماد کارگزاران کشور به بانک شده است و ما در حال حاضر شاهد سپردن سایر طرح های ملی به بانک می باشیم.

وی بر استفاده از پتانسیل صندوق توسعه ملی تأکید کرد و در ادامه اظهار داشت: شعب باید از فرصت پیش آمده بهره برده و با پرداخت این تسهیلات علاوه بر ایجاد و توسعه اشتغال در تحقق اهداف اساسنامه ای بانک نیز گام های موثری بردارند.

شیخ حسینی شجاعانه و مدبرانه کار کردن پرسنل در پرداخت تسهیلات را مسبب ایجاد تعادل در نسبت منابع و مصارف دانست و افزود: برای بزرگ شدن و رسیدن به موفقیت های روزافزون باید تدبیر و درایت را در تصمیم گیری های خود داشته باشیم.

وی اظهار داشت: ما برای تامین مالی بنگاه های اقتصادی باید به سایر روش های تامین مالی نظیر ضمانت نامه و ال سی به جذب مشتریان هدف روی بیاوریم و با تنوع بازاریابی بتوانیم منابع بیشتری جذب کنیم.

در این بازدیدها شریفی معاون عملیات بانکی مدیرعامل، محمدی مدیر امور استانها و شعب و واسعی مدیر شعب بانک توسعه تعاون گیلان سرپرست بانک را همراهی کردند.

گفتنی است در این دیدارها روسا و همکاران شعب به بیان دید گاه ها و نقطه نظرات خود پیرامون مسائل شعبه پرداختند.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها