رباینده کودک 2 ساله در دام پلیس

متهمی که حدود یک ماه قبل کودک 2 ساله‌ای را ربوده بود با ردیابی‌های پلیس سیستان و بلوچستان دستگیر شد.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: نوزدهم اردیبهشت‌ امسال گزارش ربودن کودکی 2 ساله در شهرستان «چابهار» به پلیس اعلام شد و بلافاصله تیمی از مأموران پلیس آگاهی استان و شهرستان چابهار وارد عمل شدند.

در بررسی‌های اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که متهم به‌دلیل اختلافات قبلی با خانواده این کودک، وی را ربوده است اما این  آدم ربا  که مطلع شده بود پلیس به‌دنبال شناسایی و دستگیری وی است عرصه را بر خود تنگ دید و کودک ربوده شده را پس از 4 ساعت رها کرد و متواری شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه کودک رها شده در همان لحظه تحویل خانواده‌اش شد، تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع تلاش برای دستگیری این متهم تحت تعقیب توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان چابهار ادامه داشت، تا اینکه چند روز قبل اخباری مبنی بر تردد او در سطح شهرستان به دست آمد. در نهایت با تلاش شبانه‌روزی مأموران و انجام یک‌سری اقدامات تخصصی مخفیگاه این  آدم‌ربایی  تحت تعقیب در یکی از روستاهای شهرستان شناسایی و با هماهنگی قضایی، متهم در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه پس از یک ماه فرار دستگیر شد./ رکنا

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها