گاراژی که قتلگاه شد/ قتل دختر توسط پدر

پدری که دخترش را با یک غریبه اشتباه گرفته بود به شکلی مرگبار وی را در گاراژ خانه اشمورد هدف گلوله قرار داد و به قتل رساند.

یک دختر نوجوان اهل اوهایو آمریکا پس از آنکه اشتبا‌ها توسط پدرش مورد هدف گلوله قرار گرفت کشته شد. پدر قربانی که تصور می‌کرد فردی غریبه وارد گاراژ خانه شده باشد به سمت وی تیراندزی کرد. «جانا هرستون» ۱۶ ساله پس از آنکه از سوی پدرش مورد هدف قرار گرفت جانش را از دست داد. این اتفاق در ساعت ۴.۳۰ دقیقه بعدازظهر روز چهارشنبه در پیپر بِند درایو در کلمبوس رخ داد.

    بنا به گزارش NBC News این دختر پس از این حادثه به بیمارستان منتقل شد، اما پزشکان موفق به نجات جان وی نشدند. مادر جانا در تماس با ۹۱۱ گفت که همسرش به طور اشتباهی به دخترش شلیک کرده است. او به ۹۱۱ گفت: «شوهرم دچار اشتباه شد و به دخترم شلیک کرد، چون او خیال می‌کرد یک غریبه وارد گاراژ خانه شده است. دخترم در گاراژ بود و همسرم متوجه نشد چه اتفاقی رخ داده است. آه خدای من.»

    در طی این تماس اورژانسی تلفنی ۸ دقیقه‌ای این مادر به یکی از ماموران گفت که فکر می‌کند شوهرش از ناحیه سینه دخترش را مورد هدف قرار داده است. پدر قربانی که هویتش اعلام نشده در این تماس تلفنی صدایش شنیده می‌شد که دائما التماس می‌کرد: «بچه نفس بکش.»

    پس از ۶ دقیقه اورژانس در محل حادثه حاضر و این دختر به بیمارستان کلمبوس منتقل شد. با این حال مرگ وی بعدا مورد تایید قرار گرفت. بنا به گزارش نیویورک پست پلیس هنوز هیچ فردی را بازداشت نکرده و هیچ اتهامی علیه هیچ فردی مطرح نشده است./رکنا

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها