ادعای عجیب زن مطلقه درباره آزار شیطانی 3 پسر شکنجه گر / من به زور تسلیم آنها شدم

زن جوان در دادگاه ادعا کرد مورد تجاوز 3 مرد قرار گرفته است.

پرونده زن جوانی که مدعی است از سوی 3 پسر مورد شکنجه، آزار جنسی و سرقت قرار گرفته در دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت.

رسیدگی به این پرونده از بهمن‌ سال ۹۷ با شکایت زن جوانی به‌ نام سحرآغاز شد. وی در تشریح ماجرا گفت: چندی پیش یکی از دوستانم مبلغی پول به‌ عنوان قرض از من خواست و گفت می‌خواهد پول را به شهرام پسر مورد علاقه‌اش بدهد، چون خودم پول نداشتم از پدرم این پول را در قالب یک فقره چک گرفتم و به دوستم دادم.

چند روز بعد شهرام به‌ همراه یکی از دوستانش اردلان به بهانه پس دادن پول من را به خانه‌ای در محدوده شرق تهران بردند. پس از ورود به خانه ،شهرام و اردلان و دوست دیگرشان من را مورد شکنجه قرار داده و بعد هم آزار دادند.

پس از اظهارات شاکی، وی به پزشکی قانونی معرفی شد، اما کارشناسان این سازمان آثار شکنجه روی بدن او را تأیید نکردند.

در ادامه 3 پسر جوان بازداشت و مدعی شدند که شاکی دروغ گفته و آنها هیچگاه وی را مورد آزار و اذیت قرار نداده‌اند.

اردلان یکی از متهمان گفت: شهرام قصد خرید خودرو داشت و از دختر مورد علاقه‌اش مبلغی پول به‌عنوان قرض خواست و او هم چکی را که از سحر گرفته بود  به شهرام داد، اما وقتی شهرام برای وصول پول به بانک رفت متوجه شد که حساب صاحب چک خالی است و چک را برگشت زد. بعد از این ماجرا پدر سحر به مقابل خانه شهرام رفته بود و با داد و فریاد دعوا راه انداخته بود، پس از آن هم سحر به اداره پلیس رفت و مدعی شد که من و دوستانم او را مورد آزار و اذیت قرار داده‌ایم.

در نهایت برای متهمان که با قرار وثیقه آزاد بودند، کیفرخواست صادر و پرونده آنها به شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

شاکی در ابتدای جلسه به جایگاه رفت و با تشریح دوباره ماجرا درخواست کرد تا متهمان مجازات شوند.

 اردلان به‌عنوان تنها متهم حاضر در دادگاه مقابل قضات اظهارات شاکی را رد کرد و منکر ادعای او شد،سپس وکیل متهم به جایگاه رفت و گفت: طبق اظهارات شاکی، وی در بهمن سال ۹۷ مورد آزار قرار گرفته اما 3 ماه بعد طرح شکایت کرده است. علت تأخیر در شکایت از موکل من چه بوده است که شاکی جواب داد: در بهمن ماه به علت فوت پدربزرگم شرایط روحی مساعدی نداشتم.سپس وکیل متهم ادامه داد: چون شاکی مطلقه بوده پزشکی قانونی درباره آزار و اذیت وی نتوانسته اظهارنظر کند.

در بررسی‌های پلیسی هم هیچ دوربین مداربسته‌ای لحظه‌ای را که شاکی مدعی است متهمان وی را به زور سوار ماشین کرده و به خانه برده‌اند، ثبت نکرده و به نظر می‌رسد این شکایت با سوء نیت انجام شده است.

بنا بر این گزارش، با پایان دفاعیات،قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها