شکار زنان تنها در یزد تنها با یک کاسه آش

رئیس پلیس آگاهی استان یزد از شناسایی و دستگیری سارق سابقه‌داری که به بهانه آش نذری، طلاجات یک پیرزن را سرقت کرده بود، خبر داد.

سرهنگ «محمدرضا حناساب» در این مورد اظهار کرد: به دنبال دریافت خبری مبنی بر سرقت طلاجات در یکی از محلات شهر یزد، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی به محل اعزام شدند و کارآگاهان پلیس پس از انجام تحقیقات لازم متوجه شدند متهم که از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار است به بهانه‌ی دادن آش نذری به در خانه پیرزن مراجعه و اقدام به سرقت طلاجات وی کرده و از محل متواری شده است.

سرقت طلا در یزد به بهانه آش نذری

به گزارش رکنا، وی افزود: کارآگاهان پلیس با کار گسترده اطلاعاتی، سارق و همدستش را که یک خانم بود، شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در دو عملیات ضربتی آنها را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان ضمن اشاره به شناسایی و دستگیری مالخر طلاجات مسروقه نیز افزود: متهمان با حکم قضائی روانه زندان شدند.

 حناساب در پایان خاطرنشان کرد: به افرادی که در خانه تنها هستند، مخصوصاً سالمندان و کودکان آموزش دهید تا درب منزل را به روی افراد غریبه باز نکنند و شهروندان حتما ورودی خانه خود را را به دوربین مداربسته یا آیفون‌های تصویری مجهز کنند.

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها