مهار آتش سوزی منزل مسکونی با حضور به موقع آتش نشانان همدان

آتش سوزی منزل مسکونی در مجتمع امید اکباتان با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردا‌ری همدان  ساعت ۱۳ و ۱۸ دقیقه  یکشنبه ۴ مهر ماه سامانه ۱۲۵  همدان گزارشی از آتش سوزی یک واحد مسکونی در مجتع امید اکباتان دریافت کرد .

با دریافت این گزارش بلافاصله  دو اکیپ عملیاتی از  ایستگاه های غدیر و بهشت به نشانی مورد نظر اعزام شده و در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساندند.

 آتش نشانان پس از حضور  در محل و در بررسی های اولیه مشاهده کردند که آشپزخانه یک واحد مسکونی در طبقه چهارم مجتمع دچار آتش سوزی شده و شعله های آتش در حال گسترش به قسمتهای دیگر ساختمان است.

با مشاهده وضعیت فوق یک گروه از آتش نشانان بلافاصله اقدام به اطفاء حریق نموده و همزمان گروه دیگر عملیات جستجو برای نجات افراد محبوس شده احتمالی را دنبال کردند. 

دقایقی پس از شروع عملیات گروه اول با مهار آتش سوزی از گسترش ان جلوگیری کرده و گروه دوم نیز پس از بررسی دقیق قسمت های مختلف ساختمان و انجام تهویه با حصول  اطمینان از سلامت ساکنین ساختمان به عملیات خود پایان دادند.

 در این عملیات ۶ آتش نشان در قالب دو گروه عملیاتی حضور داشتند که پس از پایان عملیات برای ادامه خدمت رسانی به ایستگاه های مبداء بازگشتند.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها