علی لندی درگذشت

نمازی راد گفت: متاسفانه علی لندی در ساعت ۱۲ شب گذشته پس از چند روز بستری در بیمارستان دارفانی را وداع گفت.

 جمشید نمازی راد پزشک معالج بیمارستان امام موسی کاظم (ع) گفت: متاسفانه علی لندی در ساعت ۱۲ شب گذشته پس از چند روز بستری در بیمارستان دارفانی را وداع گفت، همانطور که از روز اول گفته شد، سیر بیماران سوانح سوختگی به‌گونه‌ای است که روز به روز بدتر می شوند و وسعت سوختگی علی زیاد و عمیق بود و این  اجتناب ناپذیر است.

او افزود: علی از چهارشنبه حال عمومی مساعدی نداشت و تنفسش به سختی انجام می‌شد، در نهایت عفونت وارد خونش شد سپس ارگان های بدنش یکی یکی از کار ‌افتاد، مانند  ارگان های کلیه و ریه که دچار مشکل شدند.

پزشک بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم (ع) اصفهان،  مطرح کرد: متاسفانه دیشب هر چقدر که علی را احیا کردند جوابگو نبوده و در نهایت این نوجوان ۱۵ ساله فوت شد.

او بیان کرد: چند بافت و ارگان اصلی بدن علی لندی به طور پیوسته دچار مشکل شدند و زمانی که فرد به این مرحله می رسد ، هیچ کاری در زمینه سوختگی نمی توان انجام داد و در بهترین حالت ۹۰ درصد مرگ و میر دارد.

نمازی راد اذعان کرد: علی لندی ۸۵ درصد سطح بدنش سوخته بود، در پیشرفته ترین مراکز درمانی هیچ کاری  برای این فرد نمی‌توانستند انجام دهند، مگر اینکه جایی که بانک پوست داشته باشد می‌توانستند سریع پوستش را جایگزین کنند و این بانک پوست را صرفاً کشورهای خاصی دارا هستند، در هر صورت علی رغم تلاش های بیمارستان امام موسی کاظم (ع) این نوجوان قهرمان آسمانی شد./برنا

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها