تصادف مرگبار موتور با پژو۲۰۶/ راکب ۲۴ ساله جان باخت

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت از وقوع حادثه تصادف شدید رانندگی مابین یک دستگاه موتورسیکلت سنگین و پژو ۲۰۶ در بزرگراه نواب خبر داد.

سرهنگ علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف شدید موتورسیکلت سنگین با پژو در محدوده بزرگراه نواب و فوت راکب موتورسیکلت سنگین در این حادثه خبر داد.

سرهنگ همه‌خانی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در ساعت 02:24 بامداد امروز وقوع یک فقره تصادف فوتی در محدوده بزرگراه نواب بعد از پل یارجانی ورودی به تندگویان به پلیس 110 اعلام شد که گزارش اولیه حکایت از این داشت که یک دستگاه موتورسیکلت سنگین یاماها 1400 سی سی به شدت با پژو 206 برخورد کرده است.

 وی با بیان اینکه متاسفانه راکب ۲۴ ساله موتورسیکلت در اثر شدت جراحات وارده در محل حادثه و در دم فوت می‌کند تصریح کرد: تیم کارشناسی منطقه 17 پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شده و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار ، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

سرهنگ همه خانی خاطرنشان کرد: با بررسی‌های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی منطقه 17 پلیس راهور عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از جانب راکب موتورسیکلت علت حادثه تشخیص داده شد.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها