آمار کرونا امروز سه شنبه 14 اردیبهشت 1400

آمار کرونا روز به روز در حال افزایش است. آمار کرونا مردم ایران را نگران کرده است. آمار کرونا کسب و کار ایرانی ها را دچار اختلال کرده است.

پایگاه خبری مستقل آنلاین :  آمار کرونا روز به روز در حال افزایش است. آمار کرونا مردم ایران را نگران کرده است. آمار کرونا کسب و کار ایرانی ها را دچار اختلال کرده است. آمار کرونا باعث شده محدودیت های تردد همچنان ادامه داشته باشند. آمار کرونا و تعداد مبتلایان و فوتی ها را در 24 ساعت اخیر در این مطلب می خوانید.

 

از دیروز تا امروز بر اساس معیار‌های قطعی تشخیص، تعداد ۲۰ هزار و ۱۵۰ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور ایران شناسایی شد که تعداد ۲ هزار و ۹۸۵ نفر از آن ها بستری شدند.

 

مجموع آمار بیماران کرونا در کشور ایران به تعداد ۲ میلیون و ۵۷۵ هزار و ۷۳۷ نفر رسید.(چهاردهم اردیبهشت هزار و چهارصد)

 

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، تعداد ۳۴۴ بیمار کووید ۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع آمار جانباختگان بیماری کرونا در ایران به تعداد ۷۳ هزار و ۲۱۹ نفر رسید.

 

خوشبختانه تاکنون تعداد ۲ میلیون و ۲۲ هزار و ۵۸۶ نفر از بیماران کرونایی در ایران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند. تعداد ۵ هزار و ۴۷۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.(چهارده اردیبهشت هزارو چهارصد)

 

تا امروز تعداد ۱۶ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۳۵۷ آزمایش تشخیص کرونا ویروس در کشور ایران انجام شده است.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها