لغو سفر تاکسی‌ های اینترنتی جریمه دارد؟ + جزئیات

خبر‌هایی مبنی بر جریمه ۲هزار تومانی در صورت لغو سفر تاکسی‌های اینترنتی منتشر شده است که صحت و سقم آن را پیگیری کرده‌ایم.

لغو سفر تاکسی‌ های اینترنتی جریمه دارد؟ + جزئیات

خبر‌هایی مبنی بر جریمه ۲ هزار تومانی در صورت لغو سفر تاکسی‌های اینترنتی منتشر شده است که صحت و سقم آن را پیگیری کرده‌ایم.

ساعتی قبل شایعه ای مبنی بر اعمال هزینه مضاعف در صورت لغو سفر هنگام استفاده از تاکسی های اینترنتی در فضای مجازی منتشر شد. بنابر این خبر در صورتی که شما هنگام استفاده از تاکسی های اینترنتی سفر خود را لغو کنید مبلغ ۲ هزار تومان به هزینه سفر بعدی شما افزوده می شد.

موضوع را از یکی از شرکت های تاکسی اینترنتی پیگیری کردیم و روابط عمومی این شرکت ضمن تکذیب این شایعه تاکید کرد: خبر فوق کاملاً کذب است و در صورت لغو سفر، هیچ هزینه مضاعفی به مسافران تحمیل نمی‌شود. نه تنها هیچ مبلغی به عنوان جریمه در نظر گرفته نشده بلکه در صورتی که راننده مسافتی را برای رسیدن به مسافری طی کرده باشد و بعد از آن سفر لغو شود هزینه ضرر و زیان راننده از حساب خود اسنپ پرداخت می‌شود.

او تصریح کرد: هیچ هزینه اضافه برای لغو سفر‌ها در نظر گرفته نشده و حتی به مسافران توصیه می‌کنیم تا در صورتی شماره پلاک یا مشخصات راننده با اطلاعات درج شده در برنامه مطابقت نداشت یا اصول بهداشتی برای مقابله کرونا را رعایت نکرده بود سفر را لغو کرده و از سوار شدن به خودرو خودداری کنند.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها