زن تهرانی قبل از مرگ قاتلش را لو داد + جزئیات و عکس

ساعت 12 ظهر یکشنبه 30 آذر امسال مسئولان بیمارستان مطهری در تماس با پلیس از مرگ زن 41 ساله ای که هفته گذشته به خاطر سوختگی به بیمارستان منتقل شده بود خبر دادند

زن تهرانی قبل از مرگ قاتلش را لو داد + جزئیات و عکس

ساعت 12 ظهر یکشنبه 30 آذر امسال مسئولان بیمارستان مطهری در تماس با پلیس از مرگ زن 41 ساله ای که هفته گذشته به خاطر سوختگی به بیمارستان منتقل شده بود خبر دادند و همین کافی بود تا بازپرس ویژه قتل دستور تحقیقات را برای افشای راز این پرونده مرموز وارد عمل شوند.

 

افشای راز آتش افروزی قبل از مرگ

ماموران در تحقیقات پلیسی به سراغ خانواده مونا رفته و آنها عنوان کردند که دخترشان هفته گذشته که دچار سوختگی شدید در آتش سوزی با تینر شده بود به بیمارستان منتقل شد و مونا در این مدت و قبل از مرگش اعلام کرد که شوهرش بخاطر اختلافاتی که با هم داشتیم با ریختن تینر روی من اقدام به آتش زدنم کرده است.

بدین ترتیب میثم 29 ساله که به اتهام آتش افروزی بازداشت شده بود با جنایی شدن پرونده اش صبح روز دوشنبه اول دی ماه برای تحقیق پیش روی بازپرس غلامی در شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران نشست و ادعا کرد که همسر دست به خودسوزی زده و من در ماجرای مرگ او بیگناهم .

 

ادعای بیگناهی مرد آتش افروز در قتل مونا

میثم در ادعاهایش گفت: یک نمایشگاه خودرو در منطقه اسلامشهر داشتم و سال 91 یک بود که مونا و یکی از دوستانش از جلوی نمایشگاه خودرویم رد شدند و چند بار دیگر مونا را در جلوی مغازه مشاهده کردم که دلباخته و عاشق او شدم و یک روز به دنبالش رفتم و به او گفتم که قصد ازدواج دارم که مونا شماره برادرش را به من داد.

وی افزود: مونا 12 سال از من بزرگتر بود و من هیچ مشکلی با این موضوع نداشتم چون عاشق او بودم و بعد از اینکه با برادرش صحبت کردم همه حرفها زده شد و بعد از 15 روز ما به عقد هم در آمدیم و چون پدر و مادرم از هم طلاق گرفتند هیچ یک از آنها در مراسم من حضور نداشتند.

پسر جوان ادامه داد: بعد از عقد متوجه شدم که مونا در گذشته با یک مرد دیگر عقد کرده اما به خاطر اختلافاتی که با هم داشتند از هم جدا شدند که البته این موضوع نیز برای من مهم نبود چون مونا را دوست داشتم اما بعد از ازدواج تنها یک مسئله اختلاف داشتیم.

میثم گفت: مادر در نزدیکی خانه ما زندگی می کند اما همسرم از همان ابتدا مخالف رفتن من به خانه مادرم بود و می گفت مادرم برای ما جادو و دعا می خواند و زندگی مان را خراب می کند اما من نمی توانستم به دیدن مادرم نروم و بر سر همین موضوع اختلاف داشتیم.

وی ادامه داد: در این مدت یکبار همسرم در زمان بارداری بود که فرزندمان سقط شد و فروردین امسال بود که همسرم نوزاد 5 ماه و 20 روزه اش را زایمان کرد و فرزندم در بیمارستان و در دستگاه بود که فوت کرد و بعد از آن بود که برادر همسرم نیز که بیمار بود در همان فروردین ماه فوت کرد و این 2 اتفاق تلخ باعث شد همسرم دچار بیماری اعصاب و روان شود.

 

مرگ زن جوان در بیمارستان

میثم در ادعاهایش گفت: موبایل را گم کرده بودم و روز حادثه برای رفتن به خانه مادرم با مونا بحث کردم و از خانه خارج شدم و به دیدن مادرم که در نزدیکی خانه مان زندگی می کند رفتم، وقتی به خانه بازگشتم دیدم در آکاردمی کشیده شده است، مونا داخل خانه بود و من کلید قفل در آکاردمی را نداشتم و فقط توانستم با کلید در خانه در را باز کنم که مونا به جلوی در آمد و عصبانی بود. مونا به سمت آشپزخانه رفت و بعد یک قیچی برداشت و در برابر من موهایش را قیچی کرد.

وی افزود: هرچه به مونا گفتم آرام باشد بی فایده بود که ناگهان به سمت آشپزخانه رفت و با ظرف تینر به جلوی در آمد. ظرف تینر در طبقه پایین خانه مان بود که صاحبخانه قصد داشت آنجا را رنگ بزند و اجاره بدهد که مونا در نبود من آن را برداشته بود که کمی از تینر را به سمت من پاشید که به سمت عقب رفتم و در ادامه او تینر را به روی خودش ریخت و با زدن فندک شعله ور شد.

پسر جوان ادامه داد: در آکاردمی مانع ورود من به داخل خانه می شد که مونا به سمت پشت مبل ها رفت و در همان حالت که جیغ و فریاد می زد کلید قفل در آکاردمی را به سمتم پرتاب کرد که با برداشتن کلید در را باز کردم و به کمکش رفتم.

میثم گفت: توانستم آتش روی بدن همسرم را خاموش کنم و او را به حمام بردم و بعد از آن با خواهرم مونا تماس گرفتم و از کاری که خواهرش کرده بود خبر دادم و برای اینکه او برای من دسیسه چینی نکند از خواهرزنم خواستم گوشی را به باجناقم بدهد و خودم نیز گوشی را به همسرم دادم که مونا به او گفت که خودش دست به آتش افروزی زده و خودسوزی کرده است و در ادامه اورژانس به خانه آمد و اعلام کرد به خاطر شدت سوختگی مونا را به بیمارستان منتقل کنیم که همسرم را به بیمارستان رفت و من در ماجرای مرگ همسرم نقشی نداشتم.

بنا بر این گزارش، بازپرس غلامی با توجه به شکایت خانواده مونا، نظریه پزشکی قانونی و اظهارات مونا قبل از مرگش که اعلام کرده بود همسرش او را آتش زده دستور بازداشت میثم را به اتهام مشارکت در قتل صادر کرد و این متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها