شرکت سامسونگ عزادار شد!

شرکت سامسونگ امروز (یکشنبه) اعلام کرد که لی کان-هی، رئیس این غول فناوری کره جنوبی که حدود یک پنجم تولید ناخالص داخلی کره جنوبی را در اختیار دارد در سن ۷۸ سالگی در سئول درگذشت.

شرکت سامسونگ امروز (یکشنبه) اعلام کرد که لی کان-هی، رئیس این غول فناوری کره جنوبی که حدود یک پنجم تولید ناخالص داخلی کره جنوبی را در اختیار دارد در سن ۷۸ سالگی در سئول درگذشت. بر اساس بیانیه منتشر شده توسط شرکت سامسونگ لی کان-هی، رئیس غول فناوری کره جنوبی یعنی شرکت سامسونگ الکترونیک روز یکشنبه در سن ۷۸ سالگی در سئول درگذشت.

 

بیشتر بخوانید :

یکتا ناصر از ماشین لاکچری و گران قیمتش رونمایی کرد + عکس

عاشقانه های دیده نشده بهاره رهنما و همسر دومش + تصاویر

داروی کرونا رسما تایید و اعلام شد + جزئیات

قالیباف از 4 تصمیم مهم اقتصادی دولت خبر داد + جزئیات

استایل و ژست لاکچری بهاره رهنما با کت و شلوار غوغا به پا کرد + عکس

 

در این بیانیه آمده است که لی شرکت سامسونگ را از یک تجارت محلی به یک شرکت مبتکر و نوآوری پیشرو در جهان تبدیل کرد. ​شرکت سامسونگ افزود: ما عمیق‌ترین همدردی خود را به خانواده، بستگان و نزدیکان وی ابراز می‌کنیم. میراث وی جاودانه خواهد بود.

لی که فرزند لی بیونگ چول، بنیانگذار گروه سامسونگ بود، در تاریخ ۹ ژانویه سال ۱۹۴۲ در شهر اویریونگ در استان گیونگسانگ کره جنوبی متولد شد. وی در سال ۲۰۱۴ دچار یک حمله قلبی شده بود و از آن زمان بستری بود.

بر اساس این گزارش، لی نقش بزرگی در تبدیل شرکت سامسونگ از یک سازنده تلویزیون‌ها و لوازم خانگی ارزان قیمت به یکی از پرفروش‌ترین برندهای فناوری در جهان که حدود یک پنجم تولید ناخالص داخلی کره جنوبی را در اختیار دارد، داشته است.

 

منبع: تسنیم

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها