غلامرضا منصوری، مرده پیدا شد!

قاضی منصوری از پنجره محل اقامت خود به پایین پرت شد

جسد حجت الاسلام غلامرضا منصوری، قاضی متهم به فساد مالی که بر اساس حکم دادگاهی در رومانی به‌صورت موقت و مشروط آزاد بود، روز جمعه در بیرون هتل محل اقامت وی پیدا شد. بر اساس گزارش خبرنگار رادیو اروپای آزاد(نهاد اداره کننده رادیو فردا)، منصوری از پنجره محل اقامت خود به پایین پرت شده و مرده است. غلامرضا منصوری به دریافت ۵۰۰ هزار یورو رشوه متهم است و پس از تشکیل دادگاه اکبر طبری، معاون اجرایی سابق قوه قضائیه، نام وی بر سر زبان‌ها افتاد و مشخص شد که در خارج از کشور به سر می‌برد. پس از آن گزارش‌هایی مبنی بر بازداشت او در رومانی منتشر شد، اما قاضی دادگاهی در شهر بخارست تصمیم گرفت این متهم تا تاریخ ۲۰ تیر ماه تحت شرایط خاصی آزاد باشد. قاضی رومانیایی از ایران خواسته بود مدارک مربوط به درخواست استرداد او را تا آن زمان به دادگاه ارائه کند‎.

حجم ویدیو: 4.10M | مدت زمان ویدیو: 00:00:44

اولین عکس از جسد قاضی غلامرضا منصوری که در بیرون هتل محل اقامت در رومانی پیدا شده است

قاضی منصور

 

آنطور که گفته می شود، گویا قاضی منصوری درهتل  دوک بخارست بوده و جسدش بیرون این هتل درحالیکه از پنجره سقوط کرده پیدا شده است.

این هتل یک هتل ۳ ستاره در مرکز بخارست (منطقه بوکورتی) با هزینه اقامت شبی حدودا یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است و فاصله اش تا سفارت ایران حدود ۴دقیقه است.

تصاویر هتل Duke

قاضی منصور

قاضی منصور

معاون بین الملل و حقوق بشر قوه قضائیه گفت: 

قاضی منصوری احتمالاً خودکشی کرده است.

پلیس رومانی می بایست به گونه ای از منصوری محافظت می کرد که صدمه ای به او نرسد.

مرگ منصوری خللی در روند رسیدگی به پرونده (موسوم به طبری) ایجاد نمی کند و بازگشت او صرفاً می توانست بازگشت وجوه و اموالی که اختلاس کرده بود، تسریع کند.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها