برگزاری گرامیداشت یاد سپهبد سلیمانی در رفسنجان

با همکاری گروه فرهنگی جهادی بقیه‌الله در روستای هرمزآباد رفسنجان گرامیداشت یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

برگزاری گرامیداشت یاد سپهبد سلیمانی در رفسنجان

به گزارش سرویس اجتماعی مستقل آنلاین حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس گفت: با دستور دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس با همکاری گروه فرهنگی جهادی بقیه‌الله در روستای هرمزآباد رفسنجان گرامیداشت یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

ضیغمی با اشاره به اینکه مجتمع مس سرچشمه و بخشداری مرکزی و دهیاری روستای هرمزآباد نیز در برگزاری این بزرگداشت مشارکت داشتند، گفت: به‌منظور ارتقای سطح سلامت بیماران به‌ویژه نیازمندان، سالمندان و معلولین جسمی و ذهنی و... و در راستای مسئولیت و تعهدات اجتماعی شرکت مس این اردوی جهادی برگزار شد.

گرامیداشت یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

وی افزود: خدمات ارائه‌شده این طرح شامل دندانپزشکی، ویزیت متخصص زنان، داخلی، سونوگرافی، بینایی‌سنجی و تجویز عینک و خدمات دارویی به‌صورت رایگان است.
مشاور مدیرعامل شرکت مس با اشاره به این که شرکت مس و گروه فرهنگی جهادی بقیه‌الله تاکنون 13 دوره اردوی جهادی - پزشکی را در مناطق کم برخوردار کشور برگزار کرده گفت: در سال جاری حوزه مسئولیت های اجتماعی شرکت مس جامعه هدف بزرگتری را پوشش داده و بر ارائه خدمات پزشکی به مناطق کمتر برخوردار کشور متمرکز شده است.
وی افزود: در همین راستا دکتر سعدمحمدی مدیریت عامل شرکت مس دستور داده است تا با شناسایی مناطق کمتر برخوردار در استان کرمان و آذربایجان شرقی ارائه خدمات پزشکی با هدف ارتقای سلامت عمومی در فواصل زمانی کمتر و به صورت مداوم برگزار شد.
ضیغمی تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته به طور قطع در سال آینده این رویکرد با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.
مشاور مدیرعامل شرکت مس ادامه داد: چون رویکرد شرکت مس در این حوزه ملی است هر کجا که نیاز به کمک و ارائه خدمات باشد شرکت مس آماده خدمات رسانی به مردم عزیز ایران است و در این زمینه از هیچ کمکی فروگذاری نخواهد کرد.

گرامیداشت یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی
وی افزود: حضور موکب شرکت مس در زمان بروز بحران های طبیعی همچون سیل و زلزله و همچنین در زمان برگزاری رویدادهای گرامیداشت و بزرگداشت مذهبی بیانگر این است که این شرکت همیشه در کنار مردم  قرار دارد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها