تقوای اجتماعی را دلربایی و طنازی زنان از بین برده است!

امام جمعه موقت مشهد: دلربایی و طنازی زنان می تواند تقوای اجتماعی را از بین ببرد.

تقوای اجتماعی را دلربایی و طنازی زنان از بین برده است!

امام جمعه موقت مشهد در تبیین علل انجام عملیات طوفان الاقصی گفت: سوال می شود که چرا حماس این عملیات را اجرا کرد که مهمترین دلیل، رهایی از ۷۵ سال ظلم و ستم صهیونیستهاست زیرا اگر ملتی بخواهد از اسارت آزاد شود باید به دریای متلاطم مواجهه با قدرتها بزند.

حجت الاسلام محمد فرزانه در خطبه های نماز جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی افزود: یکی دیگر از دلایل آن است که فقط ۶ هزار فلسطینی در یکی از زندان های صهیونیستها اسیر هستند که مدت زندانی شدن برخی از آنان به ۴۰ سال می رسد و ادامه این اسارت دیگر قابل تحمل نبود.

 

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه امروز مشهد به تشریح شاخص های تقوای اجتماعی نشات گرفته از انقلاب اسلامی پرداخت و ادامه داد: اتحاد، یکی بودن خواسته و تمایلات ملت، تعدیل علایق برای کشور، تعاون و کمک به همنوعان و گرفتن تصمیم واحد از جمله این شاخصه هاست که در کشور ما جاری است.

امام جمعه موقت مشهد اظهار کرد: مواردی که می تواند تقوای اجتماعی را از بین ببرد از جمله گام برداشتن نخبگان و خواص جامعه برای منافع شخصی، تغییر انگیزه های عده زیادی از مردم از اعتقادی به مادی، اختصاص اموال عمومی به نور چشمی ها، فاسد شدن جوانان، افزایش اختلافات طبقاتی، فراموش کردن محرومان، دلربایی و طنازی زنان و ضایع شدن معروف ها و توجیه بی عدالتی است.

منبع: ایرنا

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها