به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی:

دیدار مدیر صندوق بازنشستگی خراسان شمالی با خانواده شهدا

در دهه امامت و ولایت و ایام منتهی به ۲۵ ذی‌الحجه و روز خانواده و تکریم بازنشستگان، مدیر صندوق بازنشستگی کشوری خراسان شمالی به همراه مدیر کل بنیاد شهید این استان، با جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس و بازنشستگان کشوری ساکن در شهرستان های اسفراین، گرمه و درق دیدار کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از روابط عمومی مدیریت خراسان شمالی، در ابتدای سفر به شهرستان اسفراین دیدار با خانواده آقای قلی جانباز و آزاده بازنشسته (دوران اسارت ۸ سال)، آقای شکوری بازنشسته و جانباز ۶۵ درصد و جانباز و آزاده آقای اسماعیل ناصری پور بازنشسته و آزاده (دوران اسارت ۹ سال و ۱۱ ماه) شهرستان اسفراین انجام و در جریان سفر به شهرستان گرمه بازدید و دیداری نیز با آقای حسین پور جانباز ۴۵ درصد و بازنشسته آموزش پرورش ساکن در شهرستان درق صورت گرفت.

مدیر صندوق بازنشستگی خراسان شمالی با اشاره به ظرفیت صندوق بازنشستگی کشوری و نگاه ویژه مدیران این صندوق به بازنشستگان ایثارگر و تجلیل و قدردانی از مقام پیشکسوتان، هدف از این بازدید را در راستای رسالت مسئولیت مدیران و همچنین کسب اطلاع از وضعیت و کیفیت زندگی خانواده جانبازان و آزادگان بازنشسته عنوان کرد.

رضا فیضی نژاد همچنین ضمن تقدیر از همراهی مدیر کل بنیاد شهید در این سفر با تاکید بر تعامل خوب این مجموعه با صندوق بازنشستگی افزود: بازدید از خانواده ایثارگران در راستای تقدیر و حمایت از خانواده این عزیزان تداوم‌ خواهد داشت و در آینده نزدیک برنامه ها و جلسات مشترکی به همین منظور با سایر دستگاه های دولتی خواهیم داشت.

قاسم محمدزاده سرپرست اداره کل بنیاد شهید استان خراسان شمالی در این دیدارها ایثارگران را پرچمداران حقیقی گفتمان جهاد و شهادت دانست و گفت: خانواده‌های معظم شهدا اجازه ندادند راه شهدا و سبک زندگی ایشان به فراموشی سپرده شود بلکه با تاسی به شهیدان عزیز خود همچنان پای آرمان‌های نظام و انقلاب ایستاده‌اند.

سرپرست بنیاد استان تاکید کرد: نجابت و کم توقعی خانواده‌های شهدا و ایثارگران باعث نمی‌شود که مسئولین به وظایف خود عمل نکنند بلکه انگیزه خدمت و تلاش برای رفع دغدغه‌های این عزیزان را مضاعف می‌کند.

محمدزاده به مسئله درمان ایثارگران اشاره کرد و گفت: به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم درمان جامعه ایثارگری با بن بست و یا تعلل مواجه شود و این مسئله را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها