پیشنهاد یک روحانی: واکسیناسیون را متوقف کنید

نظر به انتشار گزارش های متعدد رسمی و غیر رسمی درباره آثار سوء واکسیناسیون بر گسترش بیماری کرونا و افزایش فوت بیماران، واکسیناسیون عمومی را متوقف کنید.

دبیر شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی: واکسیناسیون را متوقف کنید / آماده‌ی «مدیریت فتنه کرونا» برای «رعایت پروتکل‌های فقهی» هستیم

یک روحانی به نام «علی کشوری» که خود را «دبیر شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی» می‌خواند، نامه‌ای به وزیر بهداشت نوشته و ضمن اعلام آمادگی برای سپردن «مدیریت فتنه کرونا» به گروه‌های پژوهشی شورای تحت نظر او برای «رعایت پروتکل‌های فقهی»، خواستار «توقف واکسیناسیون» و جایگزینی «طب اسلامی» شده است.

وی پیش از این و در نهضت‌نامه‌نگاری خود - که در خبرگزاری‌های رسمی کشور منتشر شده - خواستار «تغییر الگوی زیارت برای زائرین» شده بود.

متن این نامه در پی می‌آید:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

جناب آقای دکتر سعید نمکی. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سلام علیکم

نظر به انتشار گزارش های متعدد رسمی و غیر رسمی درباره آثار سوء واکسیناسیون بر گسترش بیماری کرونا و افزایش فوت بیماران - و عطف به پیشنهاد شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی برای مدیریت داستان مشکوک کرونا در تاریخ اول فروردین ۱۳۹۹ (https://nro-di.blog.ir/1399/01/01)- از جنابعالی تقاضا می کنم تا زمان بررسی دقیق تر عوارض واکسن -خصوصاً واکسن های وارداتی- واکسیناسیون عمومی را متوقف کنید.

اکیداً هشدار می دهم که عدم تجمیع اطلاعات مرتبط با عوارض واکسیناسیون -و توجیه مشکوک علت فوت بیماران- به تدریج مدیریت فتنه کرونا را مشکل یا ممتنع می سازد. گروه های پژوهشی مرتبط با شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی برنامه ی جامع مدیریت داروئی و درمانی کرونا را برای اجرا در وضعیت بحرانی موجود - و برای پشتیبانی جهادی از وزارت خانه متبوع جنابعالی و پزشکان متعهد این مملکت- آماده کرده اند!

برنامه جامع مدیریت فتنه کرونا در بخش دارو و درمان شاملِ شش بخشِ ۱- پروتکل های فقهی کنترل علائم و عوارض کرونا، ۲- پروتکل های فقهی کنترل عامل بیرونی بیماری کرونا (بیوتروریسم)، ۳- پروتکل های فقهی کنترل هیجانات مزاجی فرد مبتلا، ۴- پروتکل های فقهی بهداشت محیط، ۵- پروتکل های فقهی کنترل آثار ذهنی و قلبی کرونا مانند اضطراب، ترس و خیال و ۶- پروتکل های فقهی پیشگیری از کرونا است.

با تحیت مجدد و دعای خیر

علی کشوری - دبیر شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی

یک شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - حوزه علمیه قم

منبع: انتخاب

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها