این مرد به خاطر پول بیمه تغییر جنسیت داد + عکس

پس از خرید اتومبیل یکی از اصلی ترین کارهایی که باید انجام دهیم،بیمه کردن آن می باشد تا از آسیب های جدی که می توانند باعث خسارت رساندن به ما شوند جلوگیری نماییم.

پس از خرید اتومبیل یکی از اصلی ترین کارهایی که باید انجام دهیم،بیمه کردن آن می باشد تا از آسیب های جدی که می توانند باعث خسارت رساندن به ما شوند جلوگیری نماییم.

هزینه بیمه ها نسبت به خدمات رسانی آنها بسیار کم است.اما با این وجود شهروند کانادایی برای عدم پرداخت آن دست به کاری عجیب زد که پس از انتشار حقایق آن در رسانه ها و صفحات مجازی باعث شوکه کننده تعداد زیادی از کاربران شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی خواهیم گفت.

 

تصاویر +18 از اولین پیوند لب در جهان + تصاویر


 

تغییر-جنسیت-از-مرد-به-زنیک مرد کانادایی برای اینکه در پرداخت بیمه اتومبیل خود 1000 دلار صرفه جویی کند،تصمیم به تغییر جنسیت گرفت.وی پس از خریدن یکی از اتومبیل ها جدید برنهای معروف،باید هزینه بسیار زیادی می پرداخت که برای عدم پرداخت تمام این هزینه،تصمیم به تغییر جنسیت گرفت تا در پرداخت بیمه هزینه کمتری کند.

یکی از قوانین پرداخت بیمه در کشور کاندا،این است که قیمت پرداخت بیمه رانندگان آقا بیشتر از خانم ها است و خانم ها نمی بایست هزینه ایی برابر با آقایان بپردازند.

وی گویی از این قانون اطلاعی نداشته و بطور ناگهانی از منشی بیمه پرسیده بود که آیا میزان بیمه اقایان و خانم ها یکسان است؟!منشی نیز در پاسخ به وی گفته بود که حق پرداخت بیمه خانم ها در طی سال نسبت به آقایان 1100 دلار کمتر است.

پس از شنیدن این خبر وی اینگونه فکر کرده بود:من زمانیکه متوجه این تفاوت شدم،باعث عصبانیتم شد و با خودم تصمیم گرفتم تا کاری انجام دهم تا سالانه 1100 دلار به بیمه نپردازم.بنابراین تصمیم گرفتم تا جنسیت خود را تغییر دهم تا همانند خانم ها در پرداخت بیمه سالانه 1100 دلار سود نمایم و مجبور به پرداخت آن نباشم.

این واقعا اتفاق بسیار عجیبی است که می تواند منجر به شوکه شدن هر شخصی شود که وی تنها به علت عدم پرداخت حق بیمه بیشتر نسبت به خانم ها،تغییر جنسیت داد.

پس از گذشت مدتی از گرفتن کارت بیمه با جنسیت زن،به نزد پزشک بیمه رفت و بطور تصادفی متوجه شد که به پزشک خود گفته است که وی خانم است.این یک اتفاق شوکه کننده می باشد.

این شهروند کاندایی که کاملا آقا است اما به صورت قانونی در شرکت بیمه ای که مشغول به کار است دارای جنسیت خانم است.با این وجود وی باید نسبت به کار خود که خلاف قانون کانادا است،باید پاسخگو باشد.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها