قابلیت و ویژگی های اینستاگرام تغییر کرد + عکس

​اینستاگرام تغییراتی را برای افزایش جذابیت این شبکه اجتماعی انجام داده که از جمله آن‌ها می‌توان به افزایش زمان پخش زنده به چهار ساعت اشاره کرد.

قابلیت و ویژگی های اینستاگرام تغییر کرد + عکس

اینستاگرام تغییراتی را برای افزایش جذابیت این شبکه اجتماعی انجام داده که از جمله آن‌ها می‌توان به افزایش زمان پخش زنده به چهار ساعت اشاره کرد.

 پخش زنده اینستاگرام ۴ ساعت شد

اینستاگرام تغییراتی را برای افزایش جذابیت این شبکه اجتماعی انجام داده که از جمله آن‌ها می‌توان به افزایش زمان پخش زنده به چهار ساعت اشاره کرد. از جمله دیگر تغییرات مهم اینستاگرام می‌توان به امکان آرشیو کردن فایل‌های پخش زنده برای حداکثر سی روز اشاره کرد.

 

بیشتر بخوانید : 

چرا جمعیت ایران باید به 150 میلیون برسد؟

فوری | زمان واریز یارانه اعلام شد + جزئیات

وام ۱۰۰ میلیونی بدون ضامن با سود صفر درصد + جزئیات

فوری | خبرخوش نوبخت برای بازنشستگان + جزئیات

 

تا پیش از این پخش زنده اینستاگرام تنها برای یک ساعت ممکن بود و حالا سه ساعت دیگر به این زمان افزوده شده است. به نظر می‌رسد این تغییر برگزاری جلسات پرسش و پاسخ طولانی‌تر و نشست‌های چالشی بیشتر را تسهیل کند.

 

* هشدار اینستاگرام و سایر تغییرات

البته اینستاگرام هشدار داده اگر از این قابلیت برای پخش زنده فیلم و تئاتر و ... استفاده شود حتما برخورد لازم با مالک حساب کاربری متخلف صورت می‌گیرد. همچنین کاربران می‌توانند برای ذخیره سازی ۳۰ روزه فایل‌های پخش زنده بر روی سرویس آی جی تی وی اقدام کنند.

همچنین قرار است بخش پخش زنده فعلی در آی جی تی وی به روز شود تا مشاهده آن‌ها تسهیل شود و کاربران بتوانند موارد مد نظر خود را شناسایی کرده و مشاهده کنند.

 

منبع: انتخاب

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها