معرفی K۱۳۲ ایران خودرو +عکس

مدتی پیش شرکت ایران خودرو از محصول جدید خود تحت عنوان K۱۳۲ رونمایی کرد.

معرفی K۱۳۲ ایران خودرو +عکس

به گزارش خبرنگار مستقل آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مدتی پیش ایران خودرو از خودرو جدید خود رونمایی کرد؛ این محصول برخلاف مدل‌های دیگر این گروه صنعتی ظاهری متفاوت و به نوعی جوان پسند دارد و افراد زیادی از این خودرو استقبال کردند. این خودرو به ظاهر نمایی شدید به سمند دارد، اما کاملا متفاوت و به روز طراحی شده است.

محصول تولیدی جدید k۱۳۲، خودرویی سدان در کلاس ابعادی C است که با بهره گیری از طراحی به روز و زیبا، جلوه‌ای با شکوه، دوست داشتنی و قدرتمند از توان طراحی متخصصان این شرکت را به رخ می‌کشد. k۱۳۲، استاندارد‌های ایمنی بالایی دارد و این خودرو جدید را می‌توان ایمن‌ترین محصول تولید شده در شرکت ایران خودرو دانست.

‌K۱۳۲ تولیدی ایران خودرو، در٢ مدل با گیربکس دستی و اتوماتیک، تجربه رانندگی راحت و دلنشینی را به ارمغان می‌آورد.از جمله مزایای این خودرو تولیدی می‌توان به دارا بودن استاندارد آلایندگی یورو ۵ اشاره کرد.

محصول K۱۳۲ ایران خودرو را بیشتر بشناسید

مهمترین ویژگی‌های محصول جدید ایران خودرو پروژه (K۱۳۲) شامل ایمنی، ترمز‌های جلو و عقب دیسکی، ABS، HSA، ESC، EBA، کیسه هوای ایمنی (Airbag) راننده و سرنشین و سیستم پایش فشار باد تایر‌ها (TPMS) است.

علاوه بر موارد فوق این خودرو دوستدار محیط زیست است چرا که از استاندارد آلایندگی یورو ۵ بهره می‌برد.

محصول K۱۳۲ ایران خودرو را بیشتر بشناسیدداشتن گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک، فرمان برقی، صندوق عقب جادار، صندلی‌‌های جلو برقی، دوربین دید عقب، آینه‌‌های برقی تاشونده راهنمادار، سیستم هشدار دهنده مالتی پلکس، کروز کنترل، سان روف، چراغ روشن کننده فضای پایین داخل کابین (Foot lamp)، سیستم تهویه هوای اتوماتیک از دیگر مزایای این خودرو سدان جدید است.

علاوه بر این دارا بودن چراغ‌های جلو مجهز به لامپ نئون و چراغ روز (Day Light)، گرافیک جدید چراغ‌های عقب از مزایای k۱۳۲ به شمار می‌رود.

محصول K۱۳۲ ایران خودرو را بیشتر بشناسید

محصول K۱۳۲ ایران خودرو را بیشتر بشناسید

محصول K۱۳۲ ایران خودرو را بیشتر بشناسید

محصول K۱۳۲ ایران خودرو را بیشتر بشناسید

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها