ادامه سریال‌های پایتخت 6 و نون-خ 2 چه شد

سریال‌های پایتخت و نون-خ هر دو به دلیل شرایط کرونایی نیمه تمام ماندند و ادامه ساخت آنها به آینده موکول شده بود. در حالی‌که هنوز برنامه‌ای برای ساخت قسمت‌های آخر پایتخت 6 تنظیم نشده سریال نون-خ بار دیگر به زودی جلوی دوربین می‌رود.

ادامه سریال‌های پایتخت 6 و نون-خ 2 چه شد

به گزارش مستقل آنلاین:  این روزها وقتی درباره برخی از سریال‌های ناتمام و بلاتکلیف خصوصاً "پایتخت6" صحبت می‌شود ما را یاد برخی از سریال‌های ناتمام و بدون تعهد نمایش‌خانگی می‌اندازد.  سریال‌هایی که خیلی راحت بدون آنکه به وقت و سرمایه هدر رفته توجه کنند، ناتمام می‌مانند یا پایان دم‌دستی برایشان رقم زده می‌شود. سریال‌های ناتمام و هزینه و وقتی که از مردم تلف می‌شود! این اتفاقی است که به بهانه "کرونا" افتاده اما در همین حال و هوا، خبرهایی از پیوستن بازیگر نقش اصلی سریال (محسن تنابنده) و برخی از دیگر شخصیت‌های این مجموعه تلویزیونی رسانه‌ای می‌شود که علاوه بر بی‌توجهی و بی‌تعهدی به سرمایه رسانه‌ملی این سؤال را ایجاد می‌کند مگر وقت مخاطبِ تلویزیون احترام ندارد؟

پیش از پایان فرمالیته "پایتخت 6" سیروس‌مقدم قولِ مساعد داد به زودی با فراهم شدن شرایط تولید سریال، قسمت آخر را به پخش خواهند رساند. در حالی که امروز عمده مجموعه‌های تلویزیون جلوی دوربین‌اند و پروژه‌های سینمایی هم آغاز شده‌اند، سازندگان سریال نه پاسخی به رسانه‌ها می‌دهند و نه شخصیت‌های اصلی داستان در دسترس‌اند. چرا که خبرها از پیوستن بازیگران محوری "پایتخت6" به پروژه‌های جدید سینمایی خصوصاً محسن تنابنده که به پروژه سینمایی "قهرمان" اصغر فرهادی پیوسته است. اگر کرونا و شرایط اضطراری وجود دارد چرا هنرمندان و عوامل کار هرکدام مشغله جدید پیدا کرده‌اند، انگار برای پایتختی‌ها مردم و تلویزیون دیگر مهم نیستند. چند باری با دست‌اندرکاران سریال تماس گرفتیم هیچ پاسخی ندادند.

وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا، کارمندان را به سرکار برگردانده، بخشی از دانش‌آموزان حضوری به مدرسه می‌روند و امتحان می‌دهند و بسیاری از اماکن و اتفاقات دیگری به روز اول برگشته‌اند حتی کارهای سینمایی و تلویزیونی، حتی سینماها از اول تیرماه بازگشایی می‌شوند اما با همه این اوصاف باز هم خبری از سریال "پایتخت" نیست. سیروس مقدم در آخرین اظهاراتش، 4 قسمت را برای فینال سریال اعلام کرده که به عنوان طلب مخاطبین مانده و از یاد نمی‌رود.

عکسی از سریال نون-خ 2

ادامه سریال نون-خ در چه وضعیتی است

مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال "نون.خ" که این روزها سریال "صفر بیست و یک" را به کارگردانی سیدجواد رضویان و سیامک انصاری جلوی دوربین برده و به قولِ خودش 10 درصد از کار جلو رفته و هنوز نمی‌توان پیش‌بینی از پایان تصویربرداری و زمان پخش داد. این سریال برای شبکه سه سیما ساخته می‌شود.

او درباره آخرین وضعیت سریال "نون.خ" به خبرنگار خبرگزاری تسنیم  گفت: ادامه "نون.خ" در فصل سوم با قصه‌های جدید ساخته می‌شود. ما تلاش‌مان بر این است که ان‌شاءالله در همین تابستان سریال را کلید بزنیم.

منبع:تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها