تمدید مهلت پرداخت وجه در طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو

معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو از تمدید زمان تکمیل وجه منتخبان در طرح فروش فوق‌العاده این گروه به مدت ۲۴ ساعت (تا ساعت ۱۲ ظهر فردا چهارشنبه ۲۱ خردادماه) خبر داد.

تمدید مهلت پرداخت وجه در طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو

به گزارش روز سه شنبه ایران خودرو، «بابک رحمانی» افزود: در صورت گذشت این زمان و اقدام نکردن منتخبان برای پرداخت وجه کامل خودرو، فرد دیگری از فهرست ذخیره جایگزین خواهد شد.

معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو بیان داشت: ۱۰ درصد بیش از ظرفیت ثبت‌نام ۱۵ هزار دستگاه به عنوان ظرفیت ذخیره در طرح قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده چهار محصول این خودروساز تعیین و درنظر گرفته شده تا در صورتی که برخی از پذیرفته‌شدگان نسبت به پرداخت وجه اقدام نکردند، با این تعداد جایگزین شوند.

پیش از این مهلت پرداخت وجه کامل خودرو پایان روز دوشنبه بود که ایران‌خودرو آن را تا ساعت ۱۲ظهر فردا چهارشنبه تمدید کرده است.

شنبه گذشته (۱۷ خردادماه) در مراسمی با حضور نهادهای نظارتی و رسانه‌ها، مراسم قرعه‌کشی ایران خودرو مربوط به فروش فوق‌العاده عید سعید فطر ۱۵ هزار دستگاه محصولات این گروه خودروسازی در شرکت ساپکو آغاز شد.

مطابق آمار اعلامی ایران خودرو در مجموع چهار میلیون و ۳۶۰ هزار و ۱۵۳ نفر در طرح پیش‌فروش ویژه عید فطر این خودروساز شرکت کردند که ۳۲۵ هزار و ۳۹۷ نفر متقاضی رانا، دو میلیون و ۳۸۴ هزار و ۹۰۱ نفر متقاضی پژو پارس، یک میلیون و ۵۰ هزار و ۴۵۳ نفر متقاضی پژو ۲۰۶ معمولی و ۵۹۹ هزار و ۴۰۲ نفر متقاضی پژو ۴۰۵ اس ال ایکس بودند.

نمایندگان وزارت اطلاعات، پلیس امنیت اقتصادی، سازمان بازرسی کل کشور، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، دادستانی کل کشور و بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت در این مراسم حضور داشته و از نزدیک بر فرآیند قرعه‌کشی نظارت داشتند.

منبع : ایسنا

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها