پیش‌ پرداخت اولیه محصولات سایپا و ایران خودرو

نرخ اولیه پیش پرداخت تعدادی از محصولات سایپا در طرح جدید فروش برای ودیعه اول خودروهای مختلف اعلام شد.

نرخ اولیه پیش پرداخت تعدادی از محصولات سایپا و ایران خودرو  در طرح جدید فروش برای ودیعه اول خودروهای مختلف اعلام شد. دور جدید پیش فروش محصولات سایپا و ایران خودرو به مدت سه روز تا 20 خردادماه آغاز شده است و براساس فهرست اعلامی در پیش فروش جدید سه خودروی جدید از جمله شاهین، کوئیک s و ساینا s نیز در پیش فروش جدید به گزینه‌های انتخابی متقاضیان اضافه شده‌ است.

به گزارش شمانیوز به نقل از تسنیم :  در این طرح پیش فروش، متقاضیانی که در فروش فوق العاده انتخاب نشده اند می توانند در این طرح با رعایت شرایط بدون دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام کنند.

در صورت درخواست بیش از ظرفیت بخشنامه، انتخاب متقاضیان از طریق قرعه کشی خواهد بود و در صورتیکه تعداد متقاضیان از ظرفیت کمتر باشد، تعیین اولویت تحویل خودروها با قرعه کشی مشخص خواهد شد.

جدول پرداخت اولیه برای پیش فروش به شرح زیر است:

 

مبلغ پیش‌ پرداخت محصولات سایپا و ایران خودرو در طرح فروش جدید چقدر است؟ (+جدول کامل)


همچنین ایران خودرو نیز 12 خودروی خود در قالب طرح جدید پیش فروش می کند که عبارتند از: پژو پارس ال ایکس با موتور tu5، پژو 405 بنزینی slx، پژو 206 تیپ 2، پژو 207 دستی، رانا پلاس، سمند ال ایکس ef7، پژو 206 صندوقدار v8، دنای معمولی، دنا پلاس، سمند سورن elx،سمند lx و پژو پارس سال. گفتنی است میان ثبت نام شدگان جدید نیز قرعه کشی می شود

جدول پرداخت اولیه برای پیش فروش به شرح زیر است:

مبلغ پیش‌ پرداخت محصولات سایپا و ایران خودرو در طرح فروش جدید چقدر است؟ (+جدول کامل)

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها