جهت دریافت هدیه و عیدانه نوروز 99 ایرانسل اینجا کلیک کنید + اموزش فعال سازی

کاربران تلفن همراه در ایام نوروز، بیشتر از قبل باهمدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. ایرانسل نیز هر ساله با نزدیک شدن به عید نوروز، به مشترکین خود عیدی می‌دهد؛ بنابراین شما مشترک ایرانسلی می‌توانید نوروز ۹۹ از ایرانسل عیدی بگیرید.

جهت دریافت هدیه و عیدانه نوروز 99 ایرانسل اینجا کلیک کنید + اموزش فعال سازی

در ادامه نحوه دریافت ۳ گیگابایت عیدی ایرانسل توضیح داده شده است.

خبرداغ : گلشیفته فراهانی از همسرش رونمایی کرد + عکس و بیوگرافی

کد دستوری عیدانه ایرانسل برای نوروز ۹۸

ایرانسل بسته اینترنت عیدانه ۹۸ با تخفیف ویژه برای مشترکین خود در نظر گرفته است. اطلاعات تکمیلی در جدول زیر آمده است.

حجم بسته عیدانه قیمت بسته عیدانه مدت اعتبار کد دستوری
۲GB ۵۰۰۰ تومان ۱۳ فروردین # ۵*

 

کد دستوری عیدانه ایرانسل برای نوروز ۹۹

ایرانسل به منظور افزایش رضایت مشترکین خود، بسته عیدانه ۹۹ با تخفیف ویژه درنظر خواهد گرفت. به محض دریافت اطلاعات از ایرانسل در مورد عیدانه ۹۹ اطلاعات تکمیلی در سایت قرار داده شد.

حجم بسته عیدانه قیمت بسته عیدانه مدت اعتبار کد دستوری
۳ GB ۱۲.۰۰۰ تومان ۴ فروردین # ۱*۵*

بسته هدیه نوروزی ایرانسل ۳ گیگابایت اینترنت تا ۴ فروردین است. هزینه این بسته ۱۲.۰۰۰ تومان می‌باشد که با شماره گیری کد دستوری زیر فعال می‌شود.

۱۰۰ گیگ اینترنت ثابت رایگان

رییس سازمان تنظیم مقررات درباره اختصاص ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان گفت:

تقاضای زیادی از سوی کاربران اینترنت به وزارت ارتباطات رسید تا برای انجام امور دورکاری، سرگرمی و کنترل وضعیت در این شرایط ظرفیت رایگانی به آن‌ها اختصاص پیدا کند. از آن جایی که تمرکز روی خانه ماندن افراد است، اپراتورهای ثابت موافقت کردند که ظرفیت ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان تا پایان سال را به مردم اختصاص بدهند تا در این ایام از آن استفاده کنند. این حجم متعلق به اینترنت ثابت است و از فردا برای تمام کاربران فعال می‌شود.

بسیاری از کاربران تقاضای اینترنت رایگان موبایل را داشتند اما از آن جایی که در اپراتورها ظرفیت نزدیک اشباع است، اکنون این اقدام امکان پذیر نیست.

نحوه فعالسازی ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان

این بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان، به صورت خودکار فعال می‌شود اما در صورتی که فعال نشده بود، می‌توانید از هر خط ایرانسل کد دستوری #۹۸* را شماره گیری کنید و شماره مودم که با ۰۹۴ شروع می‌شود را ثبت کنید؛ سپس ۱۰۰ گیگ اینترنت ثابت برای شما فعال می‌شود.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها