رمز دوم ایستا تا چه تاریخی اعتبار دارد؟

بر اساس اطلاعیه بانک مرکزی، رمز ایستا یا رمز دوم کارت‌های بانکی از فردا هشتم بهمن ماه غیرقابل استفاده می‌شود و از این بعد فقط «رمز دوم پویا» قابل استفاده خواهد بود.

رمز دوم ایستا تا چه تاریخی اعتبار دارد؟

روابط عمومی بانک مرکزی در خصوص قطع رمز دوم ایستا (رمز دوم فعلی کارت بانکی) اعلام کرد: این سرویس از روز سه‌شنبه - هشتم بهمن‌ماه جاری - برای بانک‌های صادرات و پاسارگاد، از روز دهم بهمن‌ماه برای بانک‌های قرض‌الحسنه رسالت و ایران-ونزوئلا و از روز دوازدهم بهمن‌ماه برای بانک قرض‌الحسنه مهر ایران غیر فعال می‌شود.

زمان قطع سرویس رمز دوم ایستا در سایر بانک‌ها هم به زودی اعلام خواهد شد.

در مورد نحوه فعال‌سازی «رمز دوم پویا» هم یک مقام مسئول گفته است مشتریان بانکی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت بانک مربوطه، خودپرداز و یا شعبه بانکی «رمز دوم پویا» را دریافت کنند.

البته دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک هم امکان‌پذیر است؛ به این ترتیب کافی است مشتریان بانکی برای فعال‌سازی رمز دوم پویای پیامکی شماره تلفن همراه خود را در یکی از درگاه‌های بانکی تایید و پس از آن با فشردن دکمه «دریافت رمز دوم پویا» در درگاه‌های پرداخت، رمز دوم پویا را از طریق پیامک دریافت کنند.

این نکته را هم به خاطر داشته باشید که طبق اعلام بانک مرکزی، انجام خریدهای اینترنتی بدون حضور کارت تا سقف مجموع یک میلیون ریال برای هر کارت در هر ۲۴ ساعت با رمز دوم ایستا قابل انجام خواهد بود

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها