خودرو‌هایی که با ۵۰ میلیون تومان می‌توانید بخرید

در این گزارش سعی شده لیستی از خودرو‌هایی که قیمت ۵۰ میلیون تومان دارند گردآوری شود تا افرادی که وسع‌شان نمی‌رسد هم با ماشین‌های قابل خرید آشنا شوند.

خودرو‌هایی که با ۵۰ میلیون تومان می‌توانید بخرید

 بازار خودرو کشور چند ماهی است رنگ آرامش را به خود ندیده است. یک روز قیمت‌ها روند صعودی به خود می‌گیرد و تقاضا برای خودرو کاهش می‌یابد و یک روز هم قیمت‌ها کاهشی می‌شوند و تقاضا از سوی مشتریان این بازار پرافت و خیز، بالا می‌گیرد. در این میان مشتریانی هستند که نه می‌خواهند هزینه بسیار زیادی برای ماشین زیرپایشان کنند و از سوی دیگر هم قدرت خرید بالایی ندارند که دست روی خودرو‌های گران‌قیمت بازار بگذارند.

در این گزارش سعی شده لیستی از خودرو‌هایی که قیمت ۵۰ میلیون تومان دارند گردآوری شود تا افرادی که وسع‌شان نمی‌رسد هم با ماشین‌های قابل خرید آشنا شوند. البته این را هم اضافه کنیم که در کلوپ خودرو‌های ۵۰ میلیون تومانی نامی از خودرو‌های صفر دیده نمی‌شود و شما فقط می‌توانید از خودرو‌های دست دوم خارجی و داخلی دیدن کنید.

خودرو‌های داخلی

خانواده تیبا چه صندوق‌دار و چه هاچ‌بک، بدون شک یکی از انتخاب‌های خوب برای افرادی هستند که بودجه‌ای ۵۰ میلیون تومانی دارند. شما می‌توانید با این قیمت یک تیبای صندوق‌دار SX مدل سال ۹۳ را خریداری کنید.

اما به جز خانواده تیبا گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد که از جمله آن می‌توان به خانواده پژو اشاره کرد. شما با ۵۰ میلیون تومان می‌توانید یک پژو ۲۰۶ تیپ ۲ که ساخت سال ۸۷، ۸۸ یا ۸۹ است را بخرید یا اگر علاقه‌ای به خرید ۲۰۶ ندارید به سراغ دیگر عضو این خانواده بروید. پژو ۴۰۵ GLX بنزینی یکی دیگر از گزینه‌های شما خواهد بود، البته با ۵۰ میلیون تومان می‌توانید دست روی مدل سال ۹۳ آن بگذارید. پژو پرشیا مدل ۱۳۹۶ هم از دیگر خودرو‌هایی است که با ۵۰ میلیون تومان قابلیت خریداری دارد.

سمند هم از دیگر اعضای کلوپ ۵۰ میلیون تومانی‌ها به شمار می‌رود؛ با این بودجه شما می‌توانید مدل سال ۹۰ این خودرو ساخت داخل را خریداری کنید.

اما بالاخره در میان خودرو‌های داخلی که بتواند با بودجه اندک شما همخوانی داشته باشد، می‌توان به مدل‌های مختلف پراید اشاره کرد. پراید ۱۳۱ مدل سال ۹۳، مدل سال ۹۶ در حد صفر و مدل سال ۹۷ از جمله مواردی است که می‌توان در خانواده پراید‌ها به آن‌ها برای خرید فکر کرد. البته اگر نوستالژی باز هم هستید می‌توانید به خرید پیکان مدل ۷۸ با کلیه لوازم و امکانات با هزینه ۵۰ میلیون تومان هم فکر کنید.

خودرو‌های خارجی

قاعدتا نباید انتظار داشته باشید با ۵۰ میلیون تومان بتوانید انواع و اقسام خودرو‌های خارجی را خریداری کنید. اما ناامید نشوید چرا که در میان مدل‌های خارجی هم هستند خودرو‌هایی که با این قیمت در بازار خرید و فروش می‌شوند، اما نباید از آن‌ها زیاد توقع داشته باشید. هیوندا النترا یکی از مدل ماشین‌هایی است که در میان آگهی‌های سایت دیوار با قیمت ۵۰ میلیون تومان دیده می‌شود. سال ساخت این ماشین البته چنگی به دل نمی‌زند و به سال ۱۳۷۳ برمی‌گردد.

مزدا ۳۲۳ دنده‌ای یکی دیگر از گزینه‌های خارجی است که به بودجه ۵۰ میلیونی شما می‌خورد. سال ساخت این خودرو به سال ۱۳۸۱ بازمی‌گردد و کارکردی بالای ۱۱۸۱ هزار کیلومتر دارد. در میان آگهی‌های ثبت شده نام یک مدل از بنز هم دیده می‌شود. بله باور کنید با ۵۰ میلیون تومان می‌توانید یک بنز کلاسیک که سال ساخت آن به قبل از ۱۹۸۷ - قبل از ۱۳۶۶ بازمی‌گردد را خریداری کنید.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها