خاطره‌ای گفته نشده از سپهبد سلیمانی

مهدی مهرانگیز گفت: سردار یزدی می‌گوید که در یک عملیات که قرار بود یکی از بزرگترین قاچاقچیان را دستگیر کنیم حاج قاسم حواسش به دختران کوچک آن قاچاقچی بود، یعنی میخواهم از اخلاص و ایمان این شخصیت بزرگوار در کنار جدیتش در کار بگویم.

خاطره‌ای گفته نشده از سپهبد سلیمانی

مهدی مهرانگیز معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۲۰ ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی در یک مقطعی مسئول مبارزه با موادمخدر بودند.

وی افزود: سردار یزدی می‌گوید که در یک عملیات که قرار بود یکی از بزرگترین قاچاقچیان را دستگیر کنیم حاج قاسم حواسش به دختران کوچک آن قاچاقچی بود، یعنی میخواهم از اخلاص و ایمان این شخصیت بزرگوار در کنار جدیتش در کار بگویم.

معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۲۰ گفت: هدف ما در زمینه در زمینه مبارزه با موادمخدر این ضربه زدن به بنیاد‌های اقتصادی قاچاقچیان است، اما این مهم به زمان نیاز دارد.

مهرانگیز تصریح کرد: مقام معظم رهبری از ماموریت‌های انجام شده در منطقه شوش و مولوی و هرندی رضایت داشتند و اعلام کردند که فعالیت در این محل‌ها خوب بوده است.وی ادامه داد:من به عنوان نماینده دادستان به پلیس گفته‌ام که ما نه فقط اسم دادسرای انقلاب را یدک نمی‌کشیم و گفته‌ایم اگر شهردار و یا هرکس دیگری در وظایف خود کوتاهی می‌کنند به ما اعلام کنند تا ما با فورا با آن‌ها برخورد کنیم، زمانی که هرکسی هرکاری دلش می‌خواست می‌کرد دیگر گذشته است.

معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۲۰ گفت: برای مبارزه با موادمخدر ۲۴ ساعته در دسترس هستم و هیچ کوتاهی در این زمینه انجام نمی‌شود.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها