چگونه بدون پارتی بازیگر شویم؟

بازیگر «حکایت‌های کمال» درباره پارتی و سختی کار در عرصه بازیگری صحبت کرد.

چگونه بدون پارتی بازیگر شویم؟

علی‌ مسلمی بازیگر پیرامون فعالیت در عرصه بازیگری گفت:شروع کار من به تئاتر برمی‌گردد، تئاتر «نیمروز اسکاتلند» به کارگردانی ندا هنگامی که در سی‌وپنجمین دوره جشنواره فجر هم اجرا رفتیم از جمله این آثار است.

وی ادامه داد:در این مدت کار‌هایی داشتم تا اینکه در سریال «هست و نیست» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده اولین کار جدی را بازی کردم.تجربه با سهیلی‌زاده بسیار لذت‌بخش است.

این بازیگر ادامه داد:شایان‌فر تهیه کننده «هست و نیست» هم حضور داشتند و در ادامه «حکایت‌های کمال» را هم بازی کردم.وی از تهیه کنندگان قدیمی است که به جوانان فرصت می‌دهند بدون پارتی در فیلم بازی کنند از این رو در سریال «حکایت‌های کمال» شاهد بسیاری از نوجوانان هستیم که به پشتوانه آقای تهیه کننده حضور پیدا کرده اند.

بازیگر «هست و نیست» عنوان کرد: شرایط به گونه‌ای شده که بیشتر کار‌ها سفارشی شده است به نظرم باید حضور آقای شایان‌فر را غنیمت بشماریم که به  بازیگران بها می‌دهند همچنین آقای صلح‌میرزایی که تجربه خوبی با ایشان داشتم خیلی بازیگر همراهی هستند. «حکایت‌های کمال» گروه خوبی داشت و در کنار بازیگران با تجربه پاک‌نیت وشهره لرستانی بازی کردم و از آنها یاد گرفتم.

وی پیرامون سریال «حکایت‌های کمال» توضیح داد:این سریال حال و هوای نوستالژی دهه ۴۰ را روایت می‌کند و برای خانواده‌ها تداعی گر خاطرات گذشته است از این رو برای مخاطبان جذاب بوده است و با استقبال روبه‌رو شده است.

مسلمی گفت:من نقش علی برادر بزرگ کمال را بازی می‌کنم که برای فصل دوم ادامه دارد و اتفاقات و ماجرا‌هایی برای این نقش رخ می‌دهد.

وی پیرامون داشتن پارتی در این حرفه گفت:من و امثال من به دلیل نداشتن پارتی  باید راه سخت و دشواری را طی کنیم، اما چیزی از ارزش کار ما کم نمی‌کند و باعث نمی‌شود که دست از تلاش برداریم. من در دانشگاه هنر و معماری دانشجوی رشته تئاتر هستم و درس می‌خوانم جایی که تعداد بسیاری از دوستانم که شایسته بازیگری هستند و می‌توانند دیده شوند، ایستاده‌اند و سختی را تحمل می‌کنند، اما به دنبال فرصتی برای دیده شدن هستند. من به نمایندگی آن‌ها صحبت می‌کنم و می‌گویم که با تلاش و کوشش می‌توان به خیلی از موفقیت‌ها رسید. در همه مشاغل این اتفاقات رخ می‌دهد اما در نهایت، شرط ماندگاری، شایسته بودن است.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها