اعتیاد عجیب یک اسب به خوردن چای!+عکس

اسبی که علاقه زیادی به خوردن چای دارد تا زمانی که یک فنجان چای نخورد، حاضر به ترک محل استراحت خود از اصطبل نیست.

اعتیاد عجیب یک اسب به خوردن چای!+عکس

برخی افراد به خوردن چای عادت دارند و تا زمانی که یک فنجان چای ننوشند نمی‌توانند در طول روز سرحال باشند. اما در این میان اگر گفته شود یک اسب نیز چنین ویژگی را دارد و تنها با یک فنجان چای سرحال و حاضر به ترک اصطبلش می‌شود، شاید برای برخی عجیب و غیرقابل باور باشد.

اما بهتر است بدانید واقعا چنین اسبی وجود دارد. عادت عجیب این اسب پس از آن فاش شد که ویدئویی از این حیوان در حال خوردن چای در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

" جک " یکی از اسب‌های ایستگاه پلیس کوهستان در "مرزیساید" انگلیس است. این ویدئو که ابتدا در توئیتر منتشر شد این اسب را در حال خوردن چای نشان می‌دهد. در کپشن این ویدئو آمده است: «جک تا زمانی که یک فنجان چای داغ نخورد از ترک اصطبل خودداری می‌کند. جک پس از خوردن یک فنجان چای از جای خود برخاسته و آماده ترک اصطبل می‌شود.»

این ویدئو پس از آنکه در تاریخ ۲۰ نوامبر در توئیتر منتشر شد مورد توجه کاربران قرار گرفت. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «چه جالب. تا به حال چنین چیزی را ندیده بودم. این اسب خیلی بامزه است.» کاربر دیگری در کامنتی نوشت: «من هم مانند جک هستم و تا زمانی که دو فنجان چایی نخورم سرحال نیستم.»

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها