خانم‌بازی‌های نیکبخت واحدی !

مستقل آنلاین:علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن سابق فوتبال ایران که در دوره ای جنجال های بسیاری به پا کرد از ماجرای ازدواج هایش پرده برداشت.

به گزارش مستقل آنلاین به نقل از رکنا، علیرضا واحدی نیکبخت، بازیکن جنجالی سال های نه چندان دور استقلال و پرسپولیس است که تجربه دو زندگی زناشویی ناموفق را دارد و حالا وارد سومی شده است. او الان با خانم «مونا» ازدواج کرده است و علاقه زیادی هم دارد چندین فرزند داشته باشد.

ارتباط با خانم 12 سال بزرگتر

در سال اول ورودم به استقلال [1378] که اولین بار تهران آمده بودم، تازه فهمیدم دختر و خانم یعنی چی! در اون سال عاشق یک خانمی شدم و با اینکه باهم ازدواج نکرده بودیم 6 سال کنار هم زندگی کردیم.این خانم 12 سال از من بزرگتر بود و با اینکه اصرار داشتم باهاش ازدواج کنم اما او تصمیم گرفت مهاجرت کند و در نهایت هم به ایتالیا رفت.

ماجرای ازدواج دوم (رسمی: اول)

در سال 1390 ماشینم رو که یک بنز CLS زرشکی بود دزدیدند و من تو فیسبوک عکسشو گذاشتم که یک خانمی آمد و گفت ایشالله پیدا می شود.

یک ماه بعد ماشینم پیدا شد و من فکر کردم این خانم! خداست و این همه چیز رو میفهمه … اینطور بود که رفتم و عقدش کردم.

داغ بودم همه چیز را بنامش کردم

روزهای اول ازدواج که همه چیز خوب بود و داغ بودم از خونه تا ماشین و خط های خوشگلم را به نام همسرم زدم اما وقتی به دعوا کشیده شد دیگر نتوانستم جمع کنم.

بعد از سه سال بصورت غیابی طلاق گرفتم و خانه ای که تو آلانیای ترکیه داشتم، ماشینم و خیلی چیزای دیگر را از دست دادم.

ماجرای ازدواج سوم (رسمی: دوم)

علیرضا نیکبخت واحدی

ماجرای آشنایی با همسرم (سومی) جایز نیست اینجا گفته بشود ولی آشنایی خیلی جالبی بود چون اصلا خانم من فوتبالی نیست و خود من را هم نمی شناخت.

خدا رو شکر الان زندگی خوبی دارم و بعد از دو سال رابطه، سال 99 ازدواج کردیم.

دل نوشته برای همسر جدید

تو فوق العاده ترین آدم زندگی من هستی که عاشقانه برات ارزش قائلم، محبت تو راز شادی زندگی ماست. مرسی که همیشه هوامو داری …

تو باعث میشی من به خودم و زندگیم افتخار کنم، هرکاری که میکنی برای من دنیایی ارزش داره دوستت دارم …

من عاشق بچم

من عاشق بچم و دوست دارم فرزندان زیادی داشته باشم، مخارجش هم مهم نیست، معتقدم بچه خودش روزی اش را می آورد.

 

علیرضا نیکبخت واحدی

 

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها