مهناز افشار سبد روی سرش‌ گذاشت+عکس

مستقل آنلاین: مهناز افشار هم بعد از چند سلبریتی دیگر عکسی با ژستی متفاوت به مناسبت فصل پاییز به اشتراک گذاشت.

به گزارش  مستقل آنلاین به نقل از وقت صبح، مهناز افشار سلبریتی معروف ایرانی مهاجرت کرده تصویری را از خود با استایل جذاب پاییزی در اینستاگرامش منتشر کرد. از شروع مهر خیلی از بازیگران زن تیپ های جدیدشان را نشان دادند.

عکس جدید مهناز افشار به مناسبت رسیدن پاییز.

 

مهناز افشار با انتشار این عکس نوشت: به وقت پاییز

 

جدیدترین استایل پاییزی مهناز افشار را ببینید.

پرتره خاص مهناز افشار و مهتاب کرامتی

یکی از نوآوری‌های نقاشانه افشین پیرهاشمی استفاده او از چهره مهناز افشار و مهتاب کرامتی در کاراکترهای برخی آثارش است.

 
 

او درباره چگونگی پیدایش این سری کارهایش گفت: تا اوایل دهه ۸۰ نقاشی‌های من فضای بسیار تلخ و گزنده‌ای داشت، هر چند که از منظر هنری از آن بسیار استقبال شد و بخش بزرگی از این آثار در گنجینه ارزشمند دکتر امیر قیصری وجود دارد اما به جهت رویکرد بسیار سیاهش بارها مورد نقد قرار می‌گرفتم.

فکر کنم سال ۱۳۸۶ بود، به ذهنم رسید که در نقاشی از فیگورها، چهره‌هایی را بکشم که مردم آن‌ها را می‌شناسند، برای روزگار خودش این کار بسیار عجیبی به نظر آمد و دیده شد.

دو سینماگر محترم آقایان کیوان علیمحمدی و امید بنکدار در حال ساخت فیلم شبانه روز بودند، آن‌ها گالری من را برای لوکیشن‌شان می‌خواستند.

من گفتم گالری‌ام را در اختیارتان می‌گذارم ولی خانم مهناز افشار و خانم مهتاب کرامتی که دوره اوج معروفیت‌شان بود دو ساعت بیایند تا من از آن‌ها عکاسی کنم و همچنین اجازه نقاشی از این دو بازیگر را به من بدهید، این همکاری شکل گرفت و چند اثر از همین سری در فیلم شبانه روز روی پرده سینما رفت و بعدتر نقاشی‌هایش روانه بازار هنر شد.

واکنش مهناز افشار و مهتاب کرامتی

او درباره واکنش مهناز افشار و مهتاب کرامتی به این آثار گفت: خانم مهناز افشار یکی از کارهایی که جزو کارهای آخرم است را به اشتراک گذاشت. تا جایی که خاطرم هست آن پست حدود ۴۰۰ هزار لایک خورد.

از خانم کرامتی سال هاست خبری ندارم ولی تابلوهای بسیار زیبایی از ایشان کشیده‌ام.

یکی از تابلوهایی که از خانم کرامتی کشیدم سال ۲۰۰۹ روی جلد کاتالوگ کریستیز دوبی شد، آن موقع اولین بار بود که اثر یک هنرمند ایرانی روی جلد کاتالوگ کریستیز می‌رفت، بماند که نقاشی کشیدن از چهره‌هایی مانند چهره خانم مهتاب کرامتی خیلی سخت است.

سال ۱۴۰۰ شانزدهمین سالی است که افشین پیرهاشمی در ایران نمایشگاهی ندارد، او می‌گوید معلوم است در همه این سال‌ها خیلی دوست داشتم آثارم پیش روی هم میهنانم ارائه شود، اما این امکان هرگز مهیا نشد، سال ۲۰۰۵ آخرین نمایشگاه کارهای جدیدم در گالری سیحون برپا شد.

بعد از آن گالری هما تصمیم گرفت برای من نمایشگاه بگذارد که دو روز قبل از افتتاح، به بهانه‌های بسیار خنده‌دار به کارهای جدیدم مجوز ندادند.

بنابراین به احترام مردم به اتفاق گالری هما تصمیم گرفتیم یک سری از کارهای قدیمی را از دوستانم قرض بگیریم و نمایشی تکراری را ارائه کنیم که به طبع آن را نمایشگاه انفرادی خودم محسوب نمی‌کنم، اکنون هم که کارهایم در اختیار ایام گالری است و اینکه آثارم در کجا به نمایش درآید در اختیار من نیست.

 

 

منبع: وقت صبح

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها