بهرام افشاری پیک موتوری

مستقل آنلاین: بهرام افشاری با استایل موتور سواری در صفحه اینستاگرامش عکسی منتشر کرده است.

به گزارش  مستقل آنلاین به نقل از شما نیوز، بهرام افشاری بازیگر شناخته شده سریال پایتخت در جدیدترین پست اینستاگرامش تصویری از خود با لباس موتورسواری به اشتراک گذاشت.

Untitled

بهرام افشاری در ۶ خرداد سال ۱۳۶۶ در همدان متولد شد ؛ بهرام افشاری تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. از سال ۱۳۸۲ کار تئاتر را در سطح آماتور در همدان آغاز نمود و به گفته خود بازیگری در تئاتر را بخاطر دور شدن از روزمرگی انتخاب کرد.

اما کم کم به این حرفه علاقه مند شد و در سال ۱۳۸۸ بزرگترین تصمیم زندگی خود یعنی هجرت از همدان به پایتخت – تهران و شرکت در کلاسهای بازیگری حمید سمندریان را گرفت.

بهرام-افشاری

بهرام افشاری حدود ۲ متر (۱۹۸ سانتی متر ) قد داردو از اینرو در ابتدای ورود به عرصه بازیگری به خاطر قد بلند خود دچار عدم اعتماد به نفس شده بود و بخاطر همین حالت بازدارندگی از سوی خودش برایش ایجاد شده بود.

از طرفی اطرافیان و اهل سینما و تئاتر همیشه این مشکل بلندی قد بهارم افشاری را مانعی برای پیشرفت وی میدیدند و روی این موضوع تاکید داشتند.

اما جالب است بدانید که برخی از کارگردانها از جمله منوچهر هادی که در ابتدا نظر مثبتی بر فعالیت بهرام افشاری در سینما را نداشتند بعد ها از وی در آثار خود در سینما استفاده کردند.

 

منبع: شمانیوز

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها